Chciał rozjechać ludzi BMW! Zatrzymano kierowcę. Co o nim wiadomo?

2021-07-26 11:01
Chciał rozjechać ludzi BMW! Zatrzymano kierowcę. Co o nim wiadomo?
Autor: Screen z filmu Chciał rozjechać ludzi BMW! Zatrzymano kierowcę. Co o nim wiadomo?

Do szokującego zdarzenia doszło w Radymnie na Podkarpaciu. Do sieci trafił film, na którym widać, jak kierujący BMW wjeżdżał w ludzi na parkingu przed kąpieliskiem. Policjanci zatrzymali trzy osoby w tej sprawie, w tym 26-letniego kierowcę bmw.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 25 lipca około 3 w nocy. Na parkingu przed kąpieliskiem w miejscowości Radymno (Podkarpackie) doszło do scen grozy, niczym z horroru. Kierowca BMW wjeżdżał w ludzi! Do sieci trafiło nagranie, które sprawia, że na ciele pojawiają się ciarki. Widać na nim, jak mężczyzna próbuje potrącić osoby  przebywające na parkingu. Jak informuje aspirant sztabowy Anna Długosz z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu w rozmowie z "Super Expressem" policjanci zatrzymali wczoraj (niedziela), późnym popołudniem trzy osoby, które trafiły do policyjnego aresztu. Dwóch mężczyzn zostało przesłuchanych w charakterze świadka. - W najbliższym czasie planowane są czynności procesowe z udziałem tego trzeciego zatrzymanego mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to kierowca tego pojazdu. To 26-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego. - podaje aspirant sztabowy Anna Długosz z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu w rozmowie z "SE".

Mężczyzna jeszcze nie usłyszał zarzutów.  26-latkowi pobrano krew do badań na zawartość środków odurzających.

Szaleniec w BMW rozjeżdżał ludzi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE