Rakszawa. Miał 4 promile i pojechał skuterem po piwo i papierosy. 32-latek jazdę zakończył upadkiem

2021-10-14 11:40
 Rakszawa. Miał 4 promile i pojechał skuterem po piwo i papierosy. 32-latek jazdę zakończył upadkiem
Autor: Peggychoucair/Pixabay.com Rakszawa. Miał 4 promile i pojechał skuterem po piwo i papierosy. 32-latek jazdę zakończył upadkiem / zdjęcie ilustracyjne

32-letni mieszkaniec gminy Rakszawa wybrał się na skuterze do sklepu po piwo i papierosy. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że był totalnie pijany. Miał prawie 4 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj, tj. w środę, 14 października w Rakszawie na Podkarpaciu. Policjanci zostali zawiadomieni około godz. 10.30.

- Z przekazanych informacji wynikało, że w pobliżu jednego ze sklepów spożywczych, na jezdnię wywrócił się nietrzeźwy mężczyzna, który jechał skuterem - informuje KPP Łańcut.

Jak się okazało, 32-letni mieszkaniec gminy Rakszawa był totalnie pijany! Nic dziwnego, że "wycieczka" do sklepu zakończyła się upadkiem, mężczyzna miał prawie 4 promile alkoholu. Mało tego, celem wyprawy pijanego mężczyzny był sklep, by kupić sobie piwo i papierosy.

- W wyniku upadku, mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń, był natomiast pijany. Badanie alkomatem wykazało u 32-latka prawie 4 promile alkoholu. Okazało się, że w takim stanie mężczyzna pojechał do sklepu po piwo i papierosy - podaje policja.

Teraz za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości 32-latek odpowie przed sądem.

Zobacz też:

Proces strażnika miejskiego, który zabił żonę
Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE