Ropienka. Samochód zderzył się z motocyklem. 39-letni motocyklista nie przeżył

i

Autor: fsHH /Pixabay.com Ropienka. Samochód zderzył się z motocyklem. 39-letni motocyklista nie przeżył

Tragiczny wypadek

Ropienka. Samochód zderzył się z motocyklem. 39-letni motocyklista nie przeżył

2022-09-06 7:56

Do dramatu doszło w w Ropience w powiecie bieszczadzkim (Podkarpackie). Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący golfem, na zakręcie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym motocyklistą. Niestety, życia motocyklisty nie udało się uratować.

Do tego tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę (4.09.2022), po godz. 15.00 w Ropience w powiecie bieszczadzkim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący golfem, na zakręcie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym motocyklistą. Pomimo udzielonej pomocy, życia motocyklisty nie udało się uratować.

- 39-letni kierujący motocyklem yamaha został przetransportowany do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować - informuje podkarpacka policja.

54-letni kierowca golfa był trzeźwy, nie doznał obrażeń. Na miejscu wypadku pracowali policyjni eksperci, trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

Zobacz też: Grzegorz wjechał motocyklem w łańcuch. Odcięło mu głowę! Tragiczna śmierć 21-latka w Stępinie

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Zobacz również: Wypadek na autostradzie A4. Samochód dachował na wysokości Mrowli

Zabójstwo w Krakowie: w zaroślach przy torach kolejowych w pobliżu ulicy Chełmońskiego znaleziono ciało 27- letniego mężczyzny
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?