Rzeczyca Długa: Makabryczna śmierć rowerzysty. Jechał do sklepu. Zginą pod kołami BMW

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/Ette07 Rzeczyca Długa: Makabryczna śmierć rowerzysty. Jechał do sklepu. Zginą pod kołami BMW

Horror na drodze

Rzeczyca Długa: Makabryczna śmierć rowerzysty. Jechał do sklepu. Zginął pod kołami BMW

2022-08-02 12:24

Tragiczny wypadek na Podkarpaciu, w Rzeczycy Długiej. Rowerzysta zginął na przejeździe dla jednośladów, potrącony przez 31-letniego kierowcę BMW. 61-latek mieszkał nieopodal, wybrał się wieczorem po zakupy, ale już nigdy nie wróci do domu. Zginął pod kołami osobówki. Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności i przyczyny makabrycznego wypadku w Rzeczycy Długiej.

Makabryczny wypadek drogowy na drodze wojewódzkiej nr 855 relacji Stalowa Wola-Zaklików. 61-letni rowerzysta zginął pod kołami BMW, potrącony, gdy jechał przez przejazd dla rowerzystów. Co tam się stało?!

Do tragedii doszło w poniedziałkowy (1.08) wieczór, około godz. 20.00 w Rzeczycy Długiej.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego, kierując bmw, potrącił rowerzystę, który jechał wzdłuż przejścia dla pieszych przejazdem rowerowym. Pomimo podjętej reanimacji, życia 61-letniego mieszkańca powiatu stalowowolskiego, który kierował jednośladem, nie udało się uratować – informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli, którzy zajmują się sprawą.

Lokalne media podają, że 61-latek wybrał się wieczorem na zakupy – z domu do pobliskiego sklepu. Niestety, nigdy z nich już nie wrócił… Zginął pod kołami osobówki.

Jak i dlaczego doszło do tej tragedii? Sprawę bada teraz policja i prokuratura.

Jednocześnie policjanci apelują o więcej ostrożności i rozwagi na drodze oraz – przede wszystkim – przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Tylko wczoraj na Podkarpaciu doszło do dziewięciu wypadków, w których jedna osoba zginęła, a aż osiem zostało rannych. Wcześniejsze dni też nie były bezpieczne. W piątek na drogach Podkarpacia zginęły trzy osoby.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Godzina „W” w Warszawie w 78 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego