Rzeszów: Chcą płacić za... leżenie w trumnie. Oferta robi furorę!

i

Autor: Pixabay Rzeszów: Chcą płacić za... leżenie w trumnie. Oferta robi furorę!

Rzeszów: Chcą płacić za... leżenie w trumnie. Oferta robi furorę!

2018-05-08 11:48

Ogłoszenie pojawiło się na profilu Spotted: Rynek Rzeszów. Jakie wymagania trzeba spełnić?

O tym ogłoszeniu jest głośno już nie tylko w stolicy Podkarpacia. Wczoraj na profilu Spotted: Rynek Rzeszów pojawiła się dość nietypowa oferta pracy. Ktoś chce płacić za leżenie 6 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu. Brzmi niewiarygodnie? Pikanterii dodaje fakt, że sprawa dotyczy leżenia w trumnie na wystawie w zakładzie pogrzebowym:

"Witam
Mam nietypową ofertę pracy dla osób szukających zatrudnienia. Szukam osoby, która by leżała w trumnie w zakładzie pogrzebowym w oszklonej gablocie na wystawie, praca głównie 6 godzin dziennie. Jak się domyślacie do pracy nie są potrzebne konkretne umiejętności, wystarczy na 6 godzin leżeć bez ruchu. Z naszej strony oferujemy umowę zlecenie, wypłatę codziennie lub tygodniówki, zawsze wolne weekendy. W razie odpukać potrzeby zniżkę na najbliższych. Praca 5 dni w tygodniu, proszę o poważne oferty, nie potrzebuję wysyłania CV, a jedynie kilka słów o sobie, wiek, płeć, godziny dyspozycyjności i numer kontaktowy.

Wymagamy jedynie eleganckiego stroju i odwagi do tej trochę nietypowej pracy. Możliwość pracy w wybranych godzinach".

Żart? Kto wie;). Tekst zrobił furorę w sieci. Zebrał prawie półtora tysiąca komentarzy i niewiele mniej polubień. 

Zobacz też: Jest wideo z ostatnich chwil życia zamordowanego Piotra Krówki z Mielca. Ktoś za nim szedł [WIDEO]

ZOBACZ TO WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE