Rzeszów. Ciało 47-latki z ranami kłutymi przed blokiem! 42-latek zatrzymany po obławie

i

Autor: Beata Olejarka/Super Express Ciało 47-latki z ranami kłutymi znalezione w Rzeszowie. Kobieta leżała przed blokiem przy ul. Czudeckiej, zdj. ilustracyjne

Rzeszów. Ciało 47-latki z ranami kłutymi przed blokiem! 42-latek zatrzymany po obławie [ZDJĘCIA]

Ciało 47-latki z ranami kłutymi znalezione dziś przed godz. 7 w Rzeszowie. Kobieta leżała przed blokiem przy ul. Czudeckiej. Tamtejsza policja ustaliła, że związek ze sprawą śmierci 47-latki może mieć mężczyzna, który odjechał z miejsca zdarzenia pojazdem marki Audi. 42-latek porzucił auto na ul. Wadowickiej w Rzeszowie, ale został zatrzymany po obławie.

Rzeszów. Ciało 47-latki z ranami kłutymi przed blokiem! Policja zatrzymała po obławie 42-latka

Ciało 47-latki z ranami kłutymi klatki piersiowej znalezione w Rzeszowie. Do tragicznego odkrycia doszło dziś przed godz. 7 przed blokiem przy ul. Czudeckiej. Policjanci od razu ustalili, że związek ze śmiercią 47-latki może mieć mężczyzna, który odjechał z miejsca zdarzenia samochodem marki Audi. 42-latek dojechał nim do ul. Wadowickiej, gdzie porzucił pojazd i zaczął uciekać pieszo. Mundurowi rozpoczęli obławę na kierowcę audi, w której brał udział m.in. przewodnik z psem tropiącym. Mężczyznę udało się ująć ok. godz. 9 na ul. Krakowskiej. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, na miejscu znalezienia 47-latki z ranami kłutymi pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. Trwają dalsze czynności śledczych w sprawie śmierci kobiety.

Czytaj też: Krwawa masakra w Rzeszowie. Wołała pomocy, gdy dźgał ją nożem kuchennym. Nowe fakty [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Czudec. Kierowca BMW potrącił 10-letnią dziewczynkę. Dziecko trafiło do szpitala

Rzeszów. Ciało 47-latki z ranami kłutymi przed blokiem! 42-latek zatrzymany po obławie [ZDJĘCIA]

Krwawa masakra w Rzeszowie. Wołała pomocy, gdy dźgał ją nożem kuchennym. Nowe fakty [ZDJĘCIA]

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Zabójstwo w Rzeszowie