Rzeszów. Dołożył złotówkę do zakładu. Teraz może się TARZAĆ w banktonach! Spektakularna wygrana

2021-06-16 15:44
Kolosalne zmiany w 500 plus. Rząd chce zaoszczędzić miliardy złotych!
Autor: pixabay.com/ Zdjęcie poglądowe Kolosalne zmiany w 500 plus. Rząd chce zaoszczędzić miliardy złotych!

Milion złotych w Lotto! Mieszkaniec Rzeszowa miał nie lada szczęście. To właśnie w tym mieście szczęśliwiec trafił szóstkę w Lotto Plus. Dzięki temu jego konto zasiliła okrągła sumka miliona złotych. Zakład został zawarty metodą chybił trafił w punkcie LOTTO przy Placu Dworcowym 1. Co ciekawe, to już druga taka wygrana w tym miejscu!

W Rzeszowie padła "szóstka" w Lotto Plus. Szczęśliwiec zgarnął milion!

W Rzeszowie padła główna wygrana w Lotto Plus. Szczęśliwiec zgarnął milion złotych. Liczby wylosowane 15 czerwca w Lotto Plus, które dały zwycięstwo, to: 12, 14, 17, 27, 29, 49. - Zakład został zawarty metodą chybił trafił w punkcie LOTTO przy Placu Dworcowym 1. Co ciekawe, to już druga taka wygrana w tym miejscu! Wcześniejsza „szóstka” w Lotto Plus padła dokładnie w tym samym punkcie LOTTO na rzeszowskim dworcu w sierpniu 2015 roku. To miejsce z pewnością zasługuje na miano szczęśliwej kolektury! - czytamy na stronie Lotto.

Szczęśliwe kolektury Lotto >>> Zobacz!

Koszmarne potrącenie rowerzystki w Wyszkowie

Lotto Plus. Jak zagrać?

Aby zagrać w Lotto Plus, wystarczy dopłacić złotówkę do zawieranego zakładu Lotto. W każdym losowaniu Lotto Plus gwarantowana pula na główne wygrane to 1 000 000 zł! W najbliższym losowaniu Lotto kumulacja wynosi aż 20 000 000 zł, a w Lotto Plus można ponownie wygrać gwarantowany 1 000 000 zł. Transmisja losowania obu gier odbędzie się o godz. 21:50 w TVP3 oraz na lotto.pl, Facebooku i kanale YouTube.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE