Dzień Kobiet można świętować na różne sposoby, ale obowiązkowo z czekoladowym sercem [WIDEO, GALERIA]

2021-03-05 14:47 Beata Olejarka
CZEKOLADOWE SERCA
Autor: Beata Olejarka Czekolagowe prezenty z pralinkami ucieszą każdą kobietę

Rzeszowska cukiernia z Miodowej przypomina Panom o nadchodzącym Dniu Kobiet: -Pań święta czas start...Z kwiatkiem, serduszkiem, całusem...w zależności od sytuacji, ale obowiązkowo z czekoladowym sercem - zachęcają cukiernicy. Serca, które wręczamy ukochanej osobie nie mogą być puste! W tych czekoladowych dedykowanych na święto Kobiet jest coś przepysznego!

Od dawna wiadomo, że kobietom najlepiej oddać serce, a cukiernicy z Miodowej, gdzie od lat jest znana rzeszowska cukiernia Julian Orłowski i Kazimierz Rak podpowiadają jakiego serduszka nie odrzuci żadna, nawet najbardziej wymagająca pani.

- Najlepszym prezentem jest serce z czekolady wypełnione po brzegi czekoladowymi pralinkami. Wielkie i mniejsze serca wykonywane w naszej cukierni mają rożne smaki i kolory. Znajduje się w nich też mnóstwo pralinek, które będą niesamowitą niespodzianką dla obdarowanej. Mamy serca z ciemnej, mlecznej i białej czekolady. We wszystkich jest mnóstwo słodkości. I to w każdym serduszku inne!- zapewniał cukiernik Bartłomiej.

Pralinki również powstają w Cukierni i każda z czekoladek jest osobno wykonanym słodkim rękodziełem. Każdo serduszko  ma kilka, a największe nawet kilkanaście czekoladowych dodatków. Pralinkowe serce z czekolady to świetny prezent, bo oddane paniom na pewno ucieszy je, utuczy tylko tam gdzie pani sobie życzą, a na pewnie nie zostanie złamane, tylko przyjęte z ogromną radością i  dziecięcą ciekawością. Oprócz czekoladowych serduszek rzeszowski cukiernik poleca przepyszne torty! Czekoladowe, owocowe, pistacjowe, orzechowe, malinowe  i jakie tylko dusza zapragnie!

Masz podobny temat? Napisz do autora tekstu: podkarpacie@se.pl

Czekoladowe cuda na Dzień Kobiet
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE