Groził skoczeniem z 4 piętra

i

Autor: shutterstock

Golas postawił na nogi służby

Rzeszów. Nagi desperat na czwartym piętrze budynku! Wielka akcja służb

2022-11-24 17:03

Rzeszów: Nagi desperat postawił na nogi służby ze stolicy województwa podkarpackiego. W czwartek (24 listopada) wczesnym popołudniem policjanci, strażacy i ratownicy medyczni udali się na teren przy ul. Ofiar Katynia. Mężczyzna groził, że skoczy z czwartego piętra budynku!

Groza na Osiedlu gen. Andersa w Rzeszowie. Jak podaje portal rzeszow112.pl - nagi młody mężczyzna klęczał na parapecie, ulokowanym na czwartym piętrze bloku przy ul. Ofiar Katynia. Do sprawy włączono policyjnego negocjatora, który podjął dialog z 23-latkiem. Podkomisarz Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przekazał w rozmowie z dziennikarzami wyżej wymienionego portalu, że kontakt z mężczyzną był utrudniony, gdyż prawdopodobnie desperat był pod wpływem narkotyków.

Rzeszów: Udana akcja służb. Desperat uratowany

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, strażacy i ratownicy medyczni. Ustawiono skokochron. Po godzinie 15:00 spłynęły dobre wieści. Negocjatorowi udało się nakłonić mężczyznę do zejścia z okna. - Miał rany cięte, które powstały prawdopodobnie z powodu potłuczenia przedmiotów szklanych znajdujących się w mieszkaniu. Policjanci przekazali go pod opiekę pogotowania ratunkowego - czytamy na stronie rzeszow112.pl.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  •     Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  •     Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  •     Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  •     pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Co myślisz o naśmiewaniu się z depresji?
Bydgoscy policjanci uratowali desperata
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE