Rzeszów. Uderzyła w samochód i UCIEKŁA, gdy wezwano policję. Była TOTALNE PIJANA

2020-08-28 13:23
Rzeszów. Uderzyła w samochód i UCIEKŁA, gdy wezwano policję. Była TOTALNE PIJANA
Autor: lograstudio / Pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

Do zdarzenia doszło na parkingu przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Podczas cofania kobieta kierująca mazdą uderzyła w zaparkowany obok samochód. Swoje dane podała poszkodowanemu, jednak gdy dowiedziała się, że wezwał on policjantów... odjechała z miejsca zdarzenia.Później okazało się, że miała ponad 3 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj (27 sierpnia) około godzinny 17, na parkingu przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Policjanci zostali zawiadomieni, że kierująca mazdą, cofając uszkodziła zaparkowany obok samochód. Kobieta, po rozmowie z poszkodowanym, odjechał z miejsca zdarzenia. Z przekazanych informacji wynikało, że mogła być pod wpływem alkoholu.

Kobieta uderzyła w samochód, wysiadła ze swojego auta i przekazała swoje dane. Kiedy mężczyzna poinformował ją, że zawiadomił policjantów... odjechała w kierunku ulicy Kustronia. Według relacji poszkodowanego czuć było od niej alkohol. Policjanci pojechali pod wskazany adres, gdzie zastali kierującą mazdą. Podczas rozmowy 39-latka potwierdziła, że brała udział w kolizji, oraz że wcześniej piła alkohol. Przeprowadzone przez policjantów badanie na stan trzeźwości wykazało u niej ponad 3 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Jeżeli potwierdzi się, że kierowała w stanie nietrzeźwości grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Super Raport 28 VIII (goście: Wałęsa, Cimoszewicz)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE