Rzeszów: wypadek na ul Sikorskiego. Fiat dachował. Zablokowana droga do Tyczyna

2021-09-16 13:00
Rzeszów: wypadek na ul Sikorskiego. Fiat dachował. Zablokowana droga do Tyczyna
Autor: KMP Rzeszów Rzeszów: wypadek na ul Sikorskiego. Fiat dachował. Zablokowana droga do Tyczyna

Do wypadku doszło dziś (16 sierpnia) na ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Jak informuje policja, fiat panda zderzył się z audi. Zablokowane są dwa pasy ul. Sikorskiego w kierunku Tyczyna i wyjazd z ul. Karola Wojtyły.

Do wypadku doszło dzisiaj (czwartek, 16.09.2021) około godz. 10.50, na ul. Sikorskiego, na wysokości skrzyżowania z ul. Karola Wojtyły. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący audi, 23-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, wyjeżdżając spod sklepu, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa kierującej fiatem pandą jadącej w kierunku Tyczyna. Niestety, w wypadku ranna została 32-letnia kobieta, kierująca fiatem.

- W wyniku zderzenia fiat dachował, a kierująca nim kobieta została ranna. 32-letnia mieszkanka Rzeszowa została przewieziona do szpitala. Kierujący audi był trzeźwy. - podaje KMP Rzeszów.

Rzeszów. Utrudnienia po wypadku na ul. Sikorskiego 16.09.

Jak informują policjanci, w miejscu wypadku zablokowane są dwa pasy ruchu na ul. Sikorskiego w kierunku Tyczyna oraz wyjazd z ul. Karola Wojtyły. Ruch na ul. Sikorskiego odbywa się pasami w kierunku centrum miasta. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14.

Zobacz też: Skontrolowali obozowiska i chłodnie grzybiarzy z Rumunii. Wielka akcja na Podkarpaciu

Skandal w Sejmie! Braun do Niedzielskiego: "Będziesz pan wisiał"
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE