Sanok. Zaginęła 17-latka. Widziałeś Katarzynę? Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

2021-04-15 9:25
Sanok. Zaginęła 17-latka. Widziałeś Katarzynę Nowicką? Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach
Autor: KPP SANOK

Zaginęła 17-letnia mieszkanka Sanoka, Katarzyna N. Poszukiwania prowadzi Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Sanoku. Policjanci apelują o pomoc w poszukiwaniach – każdy, kto ma jakiekolwiek informacje o zaginionej proszony jest o kontakt z komendą. Dziewczyna 14 kwietnia 2021 roku około godziny 19, wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania.

Aktualizacja, godz. 14:20

Podkarpacka Policja informuje  o zakończeniu poszukiwań. Trwają czynności policyjne.

Sanok. Zaginęła 17-letnia Katarzyna

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Sanoku  prowadzi poszukiwania 17-letniej Katarzyny N. Nastolatka jest mieszkanką Sanoka. Zaginiona wczoraj (czwartek, 14 kwietnia) około godziny 19, wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania.

Zobacz też: Tarnobrzeg. Matka miała 3,5 promila i opiekowała się synkami. Była tak PIJANA, że zasłabła

Sanok. Rysopis zaginionej 

Rysopis: wzrost około 167 cm, szczupła sylwetka,  włosy-długie, ciemne, proste, oczy-szare,  nos-prosty, uzębienie- pełne, nosi aparat ortodontyczny.

Ubiór: w dniu zaginięcia ubrana była w czarny płaszcz o długości do polowy uda, rozpinany na guziki, czarne buty typu glany, czarne spodnie, szarą czapkę z cekinami, czarny szalik z kieszeniami.  Miała czarny plecak. 

Wszystkie osoby posiadające informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku na numer telefonu 47 8296 310 lub 311.

Czytaj też: Dąbrówki. Śmierć 17-latki. Paulina uciekła koledze? Jak wyglądała jej ostatnia droga? [GALERIA, WIDEO]

Śmierć na schodach szpitala
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE