Koziołek Saszka trafił do Przemyśla z Ukrainy. Miał chore nogi, ale już bryka! [GALERIA]

2022-05-25 15:39

Koziołek Sasza trafił do Lecznicy w Przemyślu na Podkarpaciu w pierwszych dniach wojny na Ukrainie. Urodził się z chorymi nogami. Weterynarze postanowili zabrać go do Polski i spróbować mu pomóc. Najpierw, żeby się przyzwyczaił, chodził w czerwonych skarpetkach z bandaża, potem wykonano mu specjalistyczne ortezy.

Ortezy okazały się wybawieniem dla malutkiego koziołka i po kilku tygodniach Sasza ma już całkowicie sprawne nogi! Koziołek może brykać do woli. Nic nie stoi na przeszkodzie.  Z okazji powrotu do zdrowia, dostał urocze prezenty. Jednym z nich są kubki z wizerunkiem weterynarza Radosława Fedaczyńskiego  z Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu, który wyleczył Saszkę oraz jego najlepszymi przyjaciółmi z Ukrainy- pieskami Dimą i Diną. Zwierzęta stanowią razem urocze trio. Śpią na jednym legowisku i wspólnie się bawią.

Zobacz też: Skandal w przemyskiej Lecznicy! W ośrodku wybuchła afera porcelanowa [GALERIA]

Saszka już biega na nowych nogach
Sonda
Czy bierzesz zwierzęta ze schroniska?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE