Kierowca BMW "skosił" kombajn! (GALERIA)

2019-08-01 5:16 BO

Żniwa w pełni! Widać to nawet na drogach. Na Podkarpaciu 23-letni kierowca tak pędził do prac polowych, że… skosił swoim bmw jadący z przeciwka kombajn. W zderzeniu z wielką maszyną rolniczą nie miał jednak szans. Do szpitala zabrał go śmigłowiec ratunkowy.

23-latek z powiatu przemyskiego wskoczył za kierownicę bmw wiekiem zbliżającym się do lat z metryki właściciela. Wcisnął pedał gazu i rozpędził auto. Jednak moc silnika przerosła umiejętności młodzieńca i we wsi Piątków spowodował wypadek.

- Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu, kierujący osobowym bm, jadąc w kierunku Dubiecka, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych i zderzył się z kombajnem rolniczym, wbijając się w heder maszyny- relacjonuje Marta Fac z przemyskiej policji.

Młody mężczyzna swój szaleńczy rajd zakończył w helikopterze Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał go do szpitala w Rzeszowie. 61-letni kombajnista był trzeźwy. Jednak odpowie za to, że kosa maszyny była przypięta z przodu, a nie ciągnięta z tyłu. Młodego kierowcę udało się uratować, chociaż jego samochód po starciu z kombajnem zmienił się w kabriolet.

Masz podobny temat?

Napisz do autora tekstu:

podkarpacie@se.pl

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE