Śmiertelny wypadek w Babicy. Nie żyje pieszy potrącony przez ciężarówkę. Utrudnienia [30.03.2023]

i

Autor: podkarpacka policja Śmiertelny wypadek w Babicy. Nie żyje pieszy potrącony przez ciężarówkę. Utrudnienia [30.03.2023]

Tragiczna śmierć

Śmiertelny wypadek w Babicy. Nie żyje pieszy potrącony przez ciężarówkę. Utrudnienia [30.03.2023]

2023-03-30 9:52

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Babica na DK19. Jak podała GDDKiA zmarł pieszy potrącony przez pojazd ciężarowy. Na odcinku Rzeszów – Domaradz występują utrudnienia w ruchu drogowym.

Aktualizacja, godz. 9:50

Podkarpaccy policjanci przekazali wstępne informacje o wypadku w Babicy.

-  Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciężarową scanią, 26-letni obywatel Białorusi, potrącił mężczyznę. Niestety życia pieszego nie udało się uratować. Ustalana jest jego tożsamość - podaje KPP Strzyżów.

Na miejscu pracują policjanci, prokurator i biegły z zakresu wypadków drogowych.

Aktualizacja, godz. 7:45

Jak podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w miejscu śmiertelnego wypadku w Babicy utrudnienia mogą potrwać jeszcze do około godziny 10.00.

Śmiertelny wypadek w Babicy. Nie żyje pieszy potrącony przez ciężarówkę. Utrudnienia [30.03.2023]

Do wypadku doszło po godzinie 3.00 nad ranem w czwartek (30 marca 2023) w Babicy na DK19. Jak przekazuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA), pieszy został potrącony przez samochód ciężarowy. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

- Na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratora, według przekazanych informacji utrudnienia mogą potrwać jeszcze około 2 godziny - przekazała GDDKiA przed godziną 6.00 rano.

Wprowadzono objazd dla samochodów osobowych drogami lokalnymi przez m. Lubenia lub alternatywnie przez m. Czudec i Niechobrz. Pojazdy ciężarowe muszą oczekiwać na odblokowanie drogi.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

13-latka wpadła pod tramwaj. Szokujący wypadek w Gorzowie
Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?