Specjalny lot z Mediolanu przez Rzym do Rzeszowa. Odbędą kwarantannę w Bieszczadach

2020-04-06 9:26 AP
Lotnisko w Radomiu. Więcej czasu na budowę terminala
Autor: pixabay.com

Polskie Linie Lotnicze LOT na wtorek 7 kwietnia zaplanowały specjalny lot z Mediolanu przez Rzym do Rzeszowa. Po przylocie pasażerowie odbędą 14-dniową kwarantannę w Ośrodku „Rewita Solina” .

Lot zaplanowano na 7 kwietnia: Odlot z Mediolanu (lotnisko Malpensa, Terminal 2) o godz. 10.45, odlot z Rzymu (lotnisko Fiumicino) o godz. 12.25. Osoby które przylecą na lotnisko w Jasionce k. Rzeszowa zostaną skierowane na 14-dniową kwarantannę w Ośrodku „Rewita Solina”  w Bieszczadach.

Jak czytamy na stronie rządowej sprzedaż biletów na każdy z odcinków lotu (Mediolan-Rzeszów lub Rzym-Rzeszów) odbywa się jedynie poprzez Contact Center LOT po wysłaniu za pośrednictwem urzędów konsularnych kart lokalizacyjnych, na podstawie których zostanie utworzona lista pasażerów. Contact Center LOT skontaktuje się telefonicznie z każdą z osobą znajdującą się na liście i uprawnioną do wejścia na pokład samolotu, w celu sprzedaży biletów. 

Kwarantanna w Ośrodku „Rewita Solina”

W Ośrodku Wypoczynkowym Rewita w Solinie - Jawor przeznaczony do kwarantanny budynek pod nazwą „MODRZEW” wyposażony w dwa oddzielne wejścia na każde piętro. Na trzech piętrach znajdują się 62 pokoje 3-osobowe, każde z łazienką i balkonem oraz 6 pokoi 2-osobowych, każdy z łazienką i balkonem. Służby medyczne zakwaterowane będą w oddzielnym budynku „JAWORNIK”.

Ośrodek zapewnia w okresie kwarantanny 3 posiłki dziennie, podawane w pojemnikach jednorazowego użytku. W przypadku potrzeby zakupu dodatkowych produktów spożywczych będzie to możliwe przez obsługę Ośrodka, w wcześniejszym wpłaceniu na rachunek bankowy Ośrodka potrzebnej kwoty. W każdym pokoju dostępny będzie czajnik elektryczny, kawa, herbata i cukier.

Super Raport 03.04 - Goście: Leszek Miller, prof. Zbigniew Lew-Starowicz.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.