Stara Wieś. Zasnął za kierownicą i wjechał na czołówkę. Kierowcy w szpitalu [ZDJĘCIA]

2020-07-13 11:15 Beata Olejarka
POLICJA
Autor: Materiały policyjne Miejsce zdarzenia

W poniedziałek rano w Starej Wsi doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Prawdopodobną przyczyną było zaśnięcie kierowcy hyundaia, który zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym volvo. Obaj kierowcy trafili do szpitala. Policja apeluje o ostrożność.

W poniedziałek około godz. 5.30, brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Starej Wsi. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący hyundaiem, 42-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, w trakcie jazdy prawdopodobnie zasnął za kierownicą. Jego samochód zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzyła się z nadjeżdżającym volvo. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Podróżowali sami.

POLICJA
Autor: Materiały prasowe Miejsce zdarzenia

Wskutek tego zdarzenia obaj kierowcy doznali obrażeń i zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne.

Policja apeluje do kierowców o ostrożność i przypomina o właściwym wypoczynku przed podróżą! Jeśli czujemy się zmęczeni, to zrezygnujmy z wyjazdu lub z kierowania pojazdem. Pamiętajmy, że wypoczęty kierowca - to czujny kierowca!

POLICJA
Autor: Materiały policyjne Miejsce zdarzenia

Masz podobny temat?

Napisz do autora tekstu:

podkarpacie@se.pl

Jechał pod prąd na ekspresówce. O krok od tragedii na S1

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.