Straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w inny samochód. Dramatyczna śmierć w wypadku

i

Autor: podkarpacka policja Straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w inny samochód. Dramatyczna śmierć w wypadku

Dramat na drodze

Straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w inny samochód. Dramatyczna śmierć w wypadku

2023-02-06 7:32

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Wiązownicy na Podkarpaciu. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca fiatem straciła panowania nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z mazdą. Niestety, pomimo udzielonej pomocy, 77-latka zginęła na miejscu.

Wiązownica. Straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w inny samochód. Dramatyczna śmierć w wypadku

W sobotę (4 lutego 2023) około godziny 10.00 w Wiązownicy (powiat jarosławski) doszło o dramatu. Jak ustalili wstępnie pracujący na miejscu policjanci, kierująca fiatem seicento, jadąc drogą wojewódzką nr 870 w kierunku Jarosławia, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. W wyniku czego zjechała na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzyła się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku kierującym mazdą.

Niestety, pomimo udzielonej pomocy, kierująca fiatem, 77-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Kierujący mazdą, 42-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego był trzeźwy.

Na miejscu dramatu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Przeprowadzali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady, które pozwolą na wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Policyjny Black Hawk w akcji. Na pokładzie śmigłowca narządy do przeszczepu
Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?

To oni pierwsi docierają do ofiar drastycznych wypadków.

Co szokuje ich najbardziej? POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.