Strażacy wielkim podnośnikiem ściągnęli wystraszonego kotka na ziemię [Zdjęcia]

2021-10-20 16:31
KOT
Autor: Facebook Fot. Osp Odrzechowa. Do ściągnięcia mruczka z drzewa potrzebny był podnośnik

Na strażaków zawsze można liczyć! Niosą pomoc nie tylko ludziom w potrzebie ale i zwierzętom. Tym razem ich interwencji potrzebował wystraszony mruczek, który wszedł kilka metrów nad ziemię, ale zejść się bał. Zdesperowana właścicielka poprosiła o pomoc straż pożarną. Ta zaangażowała ciężki sprzęt, ale udało się ściągnąć koteczka.

Strażacy z OSP Odrzechowa pod Sanokiem poinformowali o nietypowej interwencji, w której udział brały aż dwie jednostki straży pożarnej w tym specjalistyczny podnośnik!

- Kot na drzewie! W dniu 13.10.2021 zostaliśmy zadysponowani do pomocy przy ściągnięciu wystraszonego kota, który nie wiedział, jak zejść z drzewa. Po udanej akcji kot cały i zdrowy trafił w ręce właścicielki. W akcji udział brało OSP Odrzechowa samochodem Star 266, oraz jednostka Państwowej Straży Pożarnej z Sanoka, który dysponuje samochodem Man typu podnośnik- czytamy.

Nagroda PR Wings dla CM Medyk za walkę z pandemią i hejtem

Zaangażowanie aż dwóch jednostek straży, oraz specjalistycznego ciężkiego sprzętu było konieczne, żeby kotek bezpiecznie trafił do właścicielki. Może ta lekcja nauczy go, żeby już nie wspinała się za wysoko po drzewach.

Masz podobny temat? Napisz do autora tekstu: podkarpacie@se.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE