Strażak Hubert miał tylko 22 lata. Zmarł w Święta. Zbyt młody, by umierać

i

Autor: OSP Wrzawy/Facebook Strażak Hubert miał tylko 22 lata. Zmarł w Święta. "Zbyt młody, by umierać"

Tragedia na Podkarpaciu

Strażak Hubert miał tylko 22 lata. Zmarł w Święta. "Zbyt młody, by umierać"

2022-12-27 8:55

Tragiczna śmierć zaledwie 22-letniego strażaka OSP Huberta w Święta odbiła się szerokim echem w województwie podkarpackim. Hubert z miejscowości Wrzawy (powiat tarnobrzeski) zmarł najprawdopodobniej w wyniku zatrucia czadem. Internauci są poruszeni.

Do tragedii rozdzierającej serce doszło w miejscowości Wrzawy w powiecie tarnobrzeskim na Podkarpaciu w poniedziałek, 26 grudnia 2022. Nad ranem młody chłopak zasłabł w łazience. Wezwano służby ratunkowe, jednak niestety,  życia Huberta nie udało się uratować. Chociaż w domu, w którym doszło do dramatu badania nie wykazały obecności tlenku węgla, to strażacy nie wykluczają, że właśnie czad był przyczyną zgonu 22-latka, ponieważ do czasu przyjazdu strażaków pomieszczenia zostały przewietrzone. Ostateczną przyczynę śmierci wskaże sekcja zwłok, która odbędzie się w najbliższym czasie.

O śmierci Huberta poinformowali jego koledzy z OSP Wrzawy.

- Z głębokim żalem informujemy, że w dniu dzisiejszym odszedł na wieczną służbę nasz druh Ś.P. Hubert. [*] Rodzinie, bliskim składamy wyrazy współczucia i głębokiego żalu. Panie świeć nad jego duszą. Spoczywaj w spokoju [*]- czytamy.

Na informację o tragicznej śmierci Huberta zareagowali internauci, których głęboko poruszyła śmierć 22-latka.

"Spoczywaj w pokoju wiecznym, Amen" ; "Pokój Jego Duszy"; "Zbyt młody, by umierać" ; "22 lata, wielka strata. Ale jakoś bardzo młody nie był, już trochę przeżył, mam nadzieję że umarł będąc wcześniej szczęśliwym, spełnionym w życiu" - to niektóre z komentarzy.

Grób żołnierza, który zginął na wojnie w Ukrainie
Sonda
Czy zatrułeś/-aś się kiedyś czadem?