WYRZUCONO SZCZENIAKI przy drodze w Zawidzy. Suczka czuwała przy worku z martwymi pieskami [DRASTYCZNE FOTO]

2020-05-28 18:25 BO, AP
PIES
Autor: Facebook załamana suczka czuwała na workach z ciałami szczeniaków

To dramatyczna historia, nie dla ludzi wrażliwych. Suczka siedząca nad ciałami swoich martwych szczeniaków przy drodze w Zawidzy patrzyła na nie i łamało się jej matczyne psie serce. Cały jej świat został zamknięty w czarnym worku przy ruchliwej drodze i zostawiony na pastwę losu. Przestraszona suczka nie wiedziała co ma robić. Siedziała i tuliła się do worków ze szczeniakami.

Tarnobrzeskie Stowarzyszenie „Chrońmy Zwierzęta" Schronisko U Machowiaków na swoim facebooku opublikowało drastyczne zdjęcia i przytoczyło poruszającą historię. Wolontariuszka  ze Stowarzyszenia znalazła worek z martwymi szczeniakami porzucony przy drodze w Zawidzy. Na worku siedziała suczka. Mama szczeniaków, która nie mogła pogodzić się z losem swoich psich dzieci.  Najprawdopodobniej maluchy i matkę ktoś porzucił w lesie, te zaczęły biegać po drodze i stało się najgorsze. Dwa maluchy zostały zabite przez auta . Trzeci gdzieś uciekł przestraszmy. Nad psami siedziała suczka, która nie rozumiała co stało się z jej dziećmi, które ktoś spakował do czarnego worka i zostawił przy drodze bez życia.

-DRASTYCZNE ZDJĘCIA, PRZEPRASZAMY RÓWNIEŻ ZA SŁOWA KTÓRE NAPISZEMY!!(…)Nasza Asia wracała ze Schroniska i zobaczyła sunie leżącą na worku. Zatrzymała się od razu i zwaliło ją z nóg! Psiaki już podrostki, matka przerażona ucieka. Postanowiliśmy to Państwu pokazać, po pierwsze po to, żeby pomóc suni, po drugie może ktoś rozpozna psy, albo widział stojący samochód na przeciwko zajazdu. Jakakolwiek informacja będzie bezcenna. Policja zawiadomiona-czytamy w facebookowym komunikacie.

Ten straszny obraz z Zawidzy łamie serce. Co można zobaczyć straszniejszego niż matkę ubolewającą nad stratą swoich dzieci. „Nawet jeżeli to tylko zwierzę”. ZWIERZAKI TEŻ CZUJĄ!

 

Masz podobny temat?

Napisz do autora tekstu:

podkarpacie@se.pl

Schronisko dla zwierząt w Gaju, sparaliżowany pies, zbiórka na nowy wózek.
Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE