"Szóstka" w Lotto w Strzyżowie. Szczęściarz wygrał miliony złotych!

2022-01-21 10:13
Szóstka w Lotto w Strzyżowie. Szczęściarz wygrał miliony złotych!
Autor: _Alicja_ / Pixabay.com "Szóstka" w Lotto w Strzyżowie. Szczęściarz wygrał miliony złotych!

Wielka wygrana w Lotto w Strzyżowie (Podkarpackie). Ktoś trafił “szóstkę”! Osoba, która skreśliła szczęśliwe liczby wygrała ogromną kwotę pieniędzy – ponad 5 milionów złotych! Losowanie odbyło się w czwartek, 20 stycznia 2022. Temu, do kogo los się uśmiechnął, serdecznie gratulujemy. Szczegóły poniżej.

Szóstka w Lotto padła w Strzyżowie na Podkarpaciu. Los uśmiechnął się bardzo szeroko do osoby, która szczęśliwy los zakupiła w punkcie mieszczącym się pod adresem Rynek 23. Wygrana w Lotto padła podczas losowania w czwartek, 20 stycznia 2022. Wyniki Lotto przyprawiają o zawrót głowy! Tym razem wygrana wyniosła 5 103 813 zł. Wygrana w Lotto powędruje do szczęśliwca, który zagrał w Strzyżowie. Serdecznie gratulujemy “szóstki” w Lotto!

Zobacz też: Niedźwiadek Ada znaleziony w Teleśnicy nie żyje! Ponad tydzień trwała walka o jego zdrowie “Puszczamy Cię wolno...”

Wyniki Lotto: czwartek, 20 stycznia

W czwartkowy wieczór (20.01.2022 r., godz. 21.50) odbyły się losowania kilku popularnych gier Lotto: Lotto, Mini Lotto, Ekstra Pensji, Multi Multi, Kaskady i Super Szansy. W popularnej grze Lotto padły liczby: 9, 13, 14, 17, 25, 40.

Lotto. Na czym polega gra?

Lotto jest grą kumulacyjną. Jeśli w losowaniu nie padnie „szóstka”, pula na tę wygraną przechodzi na kolejne losowanie. Każda rozbita kumulacja to nie tylko miliony trafione za szóstkę, ale i setki tysięcy w pozostałych wygranych. Im więcej osób zagra, tym większa będzie pula na wygrane, ponieważ zależy ona od liczby zawartych zakładów.

 

Trudne warunki na podkarpackich drogach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE