Ta reklama FSO ma ponad 30 lat! To zupełnie inny świat

i

Autor: YT/Reklamy Samochodowe by Kuba/zrzut ekranu

Jest wideo

Ta niesamowita reklama ma już ponad 30 lat! "Każde dziecko wie, że FSO to..."

2023-03-22 9:49

Ponad 30 lat temu rynek motoryzacyjny był skromniejszy, ale można było w ofercie znaleźć polskie auta. Obecnie to niemożliwe, dlatego to wideo z 1990 roku może u niektórych wywołać nostalgię. Te same emocje będą mieli ci, którzy w z tym samochodem wiążą wspaniałe wspomnienia. W latach 90. to prostota była siłą marketingu! Zobacz reklamę FSO, która ma już ponad 30 lat!

Nostalgia, wspomnienia, ale i tęsknota za polskimi samochodami. Takie uczucie może wywołać nagranie, które ma ponad 30 lat. Pochodząca z 1990 roku reklama Poloneza z Fabryki Samochodów Osobowych (FSO) może złapać za serce tych, którzy w przeszłości mieli takie auto i wiążą z nim wiele ciekawych przygód. Z pewnością są też osoby, którzy po prostu tęsknią za polskimi samochodami, których teraz na rynku motoryzacyjnym nie doświadczymy.

Ta reklama FSO ma ponad 30 lat!

Portal namasce.pl przypomniał reklamę z 1990 roku, która może zaskakiwać swoją prostotą. Ale FSO właśnie w taki sposób reklamował swój produkt i zachęcał Polaków do kupna Poloneza.

ZOBACZ: Nowe stacje paliw na Podkarpaciu. Znamy konkretne lokalizacje

Polonez FSO rozkochał miliony

Fabryka Samochodów Osobowych (FSO) zapisała się w historii polskiej motoryzacji wieloma kultowymi produktami, które wypuściła ze swoich linii montażowych. Jednym z takich cudów techniki ówczesnych lat był Polonez. Swoją nazwę zawdzięcza mieszkańcom Warszawy, którzy wybrali ją w specjalnym plebiscycie. Pierwszy egzemplarz wyjechał na polskie drogi 3 maja 1978 roku i od razu rozkochał w sobie miliony.

Z upływem lat auto ulepszano, wypuszczano nowe wersje z innymi silnikami. Ta magia polskiej motoryzacji trwała do 22 kwietnia 2002 roku, gdy oficjalnie zawieszono produkcję Poloneza, gdy w fabrykach zabrakło części niezbędnych do jego produkcji. Łącznie FSO wypuściła na drogi ponad milion egzemplarzy.

Nawet 11 zł za godzinę parkowania. Wielkie podwyżki cen
Źródło: Ta reklama ma ponad 30 lat! "Każde dziecko wie, że FSO to..."