Tarnobrzeg. 20-latek spadł z mostu kolejowego na tory. Wypadek widzieli jego znajomi

Tarnobrzeg. 20-latek spadł z mostu kolejowego na tory. Wypadek widzieli jego znajomi
Autor: KMP Tarnobrzeg Tarnobrzeg. 20-latek spadł z mostu kolejowego na tory. Wypadek widzieli jego znajomi

Do wypadku doszło w Tarnobrzgeu na osiedlu Sobów. Z informacji przekazanych przez policję wynika, że 20-letni mieszkaniec Nowej Dęby wszedł na konstrukcję mostu kolejowego i spadł z wysokości 7,5 metra na torowisko. 20-latek został ranny, trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przebieg tego zdarzenia. Upadek widzieli znajomi 20-latka.

W środę, 21 kwietnia 2021 o godz. 18.20, dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o tym, że na osiedlu Sobów w Tarnobrzegu doszło do wypadku na moście kolejowym. Ze  wstępnych ustaleń policjantów. którzy pracowali na miejscu wynika, że pięcioro młodych ludzi (trzy kobiety w wieku 18 i 21 lat) oraz dwóch mężczyzn ( w wieku 20 i 21 lat), przyszło w rejon mostu kolejowego znajdującego się na tarnobrzeskim osiedlu Sobów.

Czytaj też: Kopki k. Rudnika. Dlaczego matka zabiła dzieci i siebie? „Szok zaburzył jej racjonalne myślenie” [Rozmowa wideo]

- Cała grupa weszła na tory z zamiarem zrobienia sobie zdjęć. Gdy usłyszeli nadjeżdżający szynobus, opuścili torowisko. Gdy byli już w bezpiecznej odległości, zobaczyli, że na moście pozostał ich 20–letni kolega. Mężczyzna odczekał, aż przejedzie szynobus i zaczął wspinać się na metalową konstrukcję znajdującą się nad mostem. Będąc na samym szczycie, stracił równowagę i spadł z wysokości około 7,5 metra. - informuje policja.

20-latek miał widoczne obrażenia głowy, stracił przytomność. Na miejscu pracowały służby ratownicze. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie przebywa pod opieką lekarzy. Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i ustalili świadków. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają tarnobrzescy policjanci. 

Super Raport 22.04 (Goście: Bolesław Piecha - PiS, Tomasz Trela - Nowa Lewica), Sedno Sprawy: Agnieszka Pomaska
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE