Tarnobrzeg: Horror na pogrzebie. Upuścili trumnę z ciałem!

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/dodo71 Tarnobrzeg: Horror na pogrzebie. Upuścili trumnę z ciałem!

Tarnobrzeg. Skandal na pogrzebie. Mąż zmarłej nie wytrzymał

2021-09-09 20:51

Tarnobrzeg. Skandal na pogrzebie. Ludzie uczestniczący w uroczystościach byli w szoku. W pewnym momencie pracownicy firmy pogrzebowej… upuścili trumnę z ciałem zmarłej przedwcześnie 39-latki. Drewniana skrzynia runęła w dół i stoczyła się po schodach. Na szczęście nie roztrzaskała się o ziemię ani nie otworzyła. Mąż zmarłej nie wytrzymał…

Wstrząsające zdarzenie opisali sami uczestnicy uroczystości pogrzebowych – samych w sobie przepełnionych smutkiem i żalem. Przyszli, by pożegnać zmarłą przedwcześnie 39-latkę, ale takiego horroru na pogrzebie nikt nie mógł się spodziewać. W pewnym momencie pracownicy firmy pogrzebowej upuścili trumnę z ciałem, a drewniana skrzynia potoczyła się po schodach kościoła. Na szczęście nie roztrzaskała się ani nie otworzyła, ale całe zdarzenie i tak zszokowało pogrążonych w rozpaczy i smutku żałobników. Jak do tego doszło? Uczestnicy uroczystości opisali te fatalne zdarzenia, opowiadają o nich dziennikarzom. Sprawę nagłośniło Podkarpackie Echo Dnia.

Super Raport 09.09 (Goście: Piotr Zgorzelski - wicemarszałek Sejmu, PSL-KP oraz Marek Zuber - ekonomista) Sedno Sprawy: Izabela Leszczyna

Pogrzeb odbywał się w sobotę w kościele pw. św. Barbary w Tarnobrzegu. Przed różańcem w intencji zmarłej pracownicy firmy pogrzebowej nieśli trumnę z ciałem, aż nagle… upuścili ją, a drewniana skrzynia runęła w dół i zsunęła się po schodach świątyni. Tych jest na szczęście tylko kilka, a drewniana skrzynia nie otworzyła się ani nie rozpadła. Podobno jeden z pracowników firmy pogrzebowej potknął się i wtedy doszło do fatalnego zdarzenia.

Wszyscy byli w szoku, nawet trudno sobie wyobrazić, co musieli czuć najbliżsi zmarłej. Niewiele brakło, żeby jej mąż doskoczył do tych gości. Naprawdę to było wstrząsające, w głowie się nie mieści – opisuje jeden z uczestników pogrzebu w rozmowie z portalem echodnia.eu.

Sonda
Wyobrażasz sobie, co przeżyli żałobnicy?