Tarnobrzeg: Weszli do mieszkania 89-latki i zamordowali ją młotkiem. Jest akt oskarżenia przeciwko 22 i 34-latkowi

2018-09-27 17:24
Tarnobrzeg: Weszli do mieszkania 89-latki i zamordowali ją młotkiem. Jest akt oskarżenia przeciwko 22 i 34-latkowi
Autor: Pixabay Tarnobrzeg: Weszli do mieszkania 89-latki i zamordowali ją młotkiem. Jest akt oskarżenia przeciwko 22 i 34-latkowi

Mężczyźni mieli najpierw okraść Krzysztofa W., następnie spożywać alkohol i środki odurzające, po których swoje kroki skierowali do drzwi domu straszej kobiety. Oskarżonym grozi nawet dożywocie.

Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu skierowała do Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu akt oskarżenia przeciwko 22- letniemu Przemysławowi S. oraz 34 – letniemu Arturowi D. Mężczyźni są podejrzani o brutalne zabójstwo i kradzież z włamaniem.

Oskrażeni mieli najpierw włamać się do lokum Krzysztofa W. i ukraść narzędia budowalne o wartości 1000 złotych, następnie dokonać szokującej zbrodni:

"Sprawcy po dokonanym włamaniu spożywali alkohol i zażywali środki odurzające. Następnie weszli na teren posesji należącej do pokrzywdzonej Genowefy B. Z uwagi na to, że drzwi wejściowe do domu były otwarte, weszli do środka. Bez powodu zaatakowali pokrzywdzoną zdając jej wielokrotnie z dużą siłą uderzenia młotkiem w okolicy twarzy i górnej części ciała. W wyniku otrzymanych licznych obrażeń pokrzywdzona zmarła" - wyjaśnia Prokuratura Krajowa.

Przemysław S. przyznał się do dokonania zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia, natomiast Artur D. nie przyznał się do winy. Wiadomo, że mężczyźni w chiwli popełniania przestępstwa mieli pełną poczytalność. 

Mężczyznom grozi od 8 do 25 lat pozbawienia wolności albo dożywocie. 

Zobacz też: To już pewne! tych produktów niebawem na pewno nie kupisz w IKEA

ZOBACZ TO WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE