TOP jednostki OSP. Ci strażacy ochotnicy NAJWIĘCEJ wyjeżdzali do POMOCY. Ranking strażaków w woj. podkarpackim

i

Autor: AndrzejRembowski/Pixabay.com TOP jednostki OSP. Ci strażacy ochotnicy NAJWIĘCEJ wyjeżdzali do POMOCY. Ranking strażaków w woj. podkarpackim

TOP jednostki OSP. Ci strażacy ochotnicy NAJWIĘCEJ wyjeżdzali do POMOCY. Ranking strażaków w woj. podkarpackim

2021-01-29 9:01

Ilekroć się dzieje coś, co wymaga ich pomocy jak na przykład pożary, czy wypadki oni rzucają wszystko, by ratować ludzkie życie. Portal strażacki.pl przygotował zestawienie statystyczne jednostek OSP w województwie podkarpackim. Które z nich wyjeżdżały do pomocy najwięcej razy?

Te jednostki OSP na Podkarpaciu wyjeżdżały najwięcej razy

250 to liczba jednostek OSP na Podkarpaciu, które znalazły się w zestawieniu. Dane, jakie możemy z niego wyczytać to wyjazdy do pożarów, miejscowe zagrożenia oraz alarmy fałszywe, a także suma wszystkich wyjazdów. Według informacji podanych przez strażacki.pl na Podkarpaciu znajduje się 1078 jednostek OSP. Które z nich wyjeżdżały najwięcej razy? Sprawdź TOP 25 jednostek w województwie podkarpackim.

Aby przejść do rankingu, kliknij w zdjęcie:

 Zobacz też: Pod naporem śniegu runął dach hali magazynowej w Rzeszowie. Jest decyzja nadzoru budowlanego!

Strażacy cieszą się dużym zaufaniem

Strażacy  cieszą się ogromnym zaufaniem. Kiedy zadaliśmy naszym internautom pytanie na Facebooku: "Do jakich służb mundurowych masz największe zaufanie?" przede wszystkim wskazywali na straż pożarną, a niektórzy zaznaczali, że chodzi im o strażaków - ochotników "Ja osobiście nie miałam problemu nigdy z żadną ze służb, ale najbliżsi sercu są strażacy zwłaszcza ci z OSP?".