Tragedia na torach w Jarosławiu. 46-latek zginął pod kołami pociągu intercity

i

Autor: KPP Jarosław Tragedia na torach w Jarosławiu. 46-latek zginął pod kołami pociągu intercity

KOSZMAR

Tragedia w Jarosławiu. 46-latek leżał martwy na torach

2024-02-12 13:19

W Jarosławiu w województwie podkarpackim doszło do tragicznego wypadku. Na torach kolejowych leżał mężczyzna. Maszynista pociągu intercity relacji Przemyśl-Berlin zaczął hamować. Pomimo to, życia mężczyzny z Jarosławia nie udało się uratować.

Jarosław. 46-letni mężczyzna zginął pod kołami pociągu intercity

W Jarosławiu na Podkarpaciu doszło do tragicznego wypadku. W niedzielę 11 lutego, około godz. 8 rano, maszynista pociągu relacji Przemyśl-Berlin zauważył leżącego na torach mężczyznę. Zaczął hamować, jednak pomimo jego szybkiej reakcji, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Wezwani na miejsce jarosławscy funkcjonariusze stwierdzili zgon mężczyzny. Jest nim 46-letni mieszkaniec Jarosławia. Dokładne okoliczności śmierci są wyjaśniane pod nadzorem prokuratury.

- Pod nadzorem prokuratora na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki. Ciało mężczyzny, zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Dokładne okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione w prowadzonym postępowaniu - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu.

Tomasz K., zabił żonę i upozorował wypadek Jej auto wepchnął pod pociąg

QUIZ o symbolach Podkarpacia. Sprawdź, czy rozpoznasz miasto po szczególe!

Pytanie 1 z 10
Figurki misiów znaleźć można na ulicach:
quiz o symbolach Podkarpacia