Straż pożarna

i

Autor: Shutterstock Straż pożarna

Tragiczna śmierć

Tragiczna śmierć w płomieniach. W pożarze domu zginęła kobieta. Ciało znaleźli strażacy

2023-03-01 15:43

Do strasznego w skutkach pożaru doszło w środę (1 marca 2023) w Dąbrowicy (powiat niżański) na Podkarpaciu. W pożarze domu zginęła kobieta. Strażacy znaleźli jej ciało w jednym z pomieszczeń.

Do pożaru doszło w środę (1 marca 2023) po godzinie 14.00 domu w Dąbrowicy w powiecie niżańskim na Podkarpaciu. Niszczycielski ogień objął drewniany dom. 

- Około 65-letnia kobieta zginęła w pożarze drewnianego domu w Dąbrowicy w powiecie niżańskim. Informację o pożarze otrzymaliśmy po godzinie 14.00. Na miejsce natychmiast zostało zadysponowanych pięć zastępów straży pożarnych - przekazuje bryg. Marcin Betleja rzecznik prasowy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

Ciało kobiety znaleźli strażacy w jednym z pomieszczeń w płonącym domu. W wyniku pożaru poszkodowany został jeszcze 70-letni mężczyzna.

- W momencie, gdy na miejsce przyjechali strażacy, ogniem objęta była większa część drewnianego domu. Równocześnie z gaszeniem pożaru strażacy przeszukali płonący budynek. W jednym z pomieszczeń domu znaleźli ciało kobiety. W pożarze poparzony został także 70-letni mężczyzna. Strażacy udzielili mu pomocy. Trwa dogaszanie pożaru. Przyczyny pojawienia się ognia nie są znane, zostaną ustalone - przekazuje bryg. Marcin Betleja.

Bliscy pożegnali zmarłego piłkarza z Trzebuski
Sonda
Czy boisz się śmierci?