Tragiczny finał poszukiwań. Ciało znalezione w Krasnem to zaginiony 67-latek

i

Autor: podkarpacka policja Tragiczny finał poszukiwań. Ciało znalezione w Krasnem to zaginiony 67-latek

Krasne

Tragiczny finał poszukiwań. Ciało znalezione w Krasnem to zaginiony 67-latek

2023-01-13 13:38

Dramatycznego odkrycia dokonano w Krasnem, gdzie mężczyzna doglądający swojego pola znalazł zwłoki. Okazało się, że to zaginiony w listopadzie 67-letni mężczyzna. Rodzina potwierdziła jego tożsamość.

W czwartek (12 stycznia 2023) , po godzinie 14.00 w Krasnem dokonano strasznego odkrycia. Ciało mężczyzny zostało odnalezione przez przypadkowe osoby, spacerujące w tamtym rejonie.

- Dyżurny niezwłocznie skierował tam grupę dochodzeniowo-śledczą. Odnalezione zwłoki znajdowały się w odległości kilkuset metrów od drogi głównej, w zaroślach, na skarpie przy rzece. Przy zwłokach policjanci odnaleźli dwie torby i portfel z dokumentami. Umożliwiło to wstępne potwierdzenie tożsamości mężczyzny. Jest to najprawdopodobniej zaginiony 67-latek. Dzisiaj tożsamość mężczyzny potwierdziła rodzina - przekazuje KMP Rzeszów.

Rzeszowscy policjanci od 23 listopada 2022 r., poszukiwali zaginionego 67-latka. Mężczyzna ostatni raz widziany był w sobotę, 12 listopada 2022 r. Tamtego dnia, mężczyzna wyszedł z mieszkania i nikt go później nie widział. Zaginiony już z nikim później nie nawiązał kontaktu.

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, zostały przeprowadzone oględziny. Ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych. Teraz pod nadzorem prokuratury prowadzone są czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny.

Mafia "wnuczków" rozbita. Wielka akcja policji, 5 zatrzymanych za oszustwa i narkotyki
Sonda
Czy boisz się śmierci?