Tragiczny wypadek motocykla i ciężarówki. Motocyklista zginął na miejscu

i

Autor: fsHH /Pixabay.com Tragiczny wypadek motocykla i ciężarówki. Motocyklista zginął na miejscu

Dramat na drodze

Tragiczny wypadek motocykla i ciężarówki. Motocyklista zginął na miejscu

2023-09-22 14:24

Do dramatycznego wypadku doszło w miejscowości Gwizdaj (pow. przeworski, Podkarpackie) w piątek (22 września 2023). Motocykl zderzył się z ciężarówką. Niestety, w wypadku zginął motocyklista. Szczegóły poniżej.

Do wypadku doszło w piątek (22 września 2023) około godz. 13.00 w miejscowości Gwizdaj na Podkarpaciu na DK94. Motocykl zderzył się z ciężarówką.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem, jadąc od Przeworska w stronę Łańcuta, zjechał nagle na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z samochodem ciężarowym. Motocyklista zginął na miejscu - informuje podkarpacka policja.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia oraz ustalają tożsamość ofiary. Droga krajowa nr 94 na tym odcinku jest całkowicie zablokowana. Z informacji przekazanych przez GDDKiA wynika, że utrudnienia mogą potrwać do około godz. 16:20.

Wcześniej informowaliśmy o tragicznym wypadku, do którego doszło dziś (22 września) na podkarpackim odcinku autostrady A4. ak podaje GDDKiA - dwie osoby nie żyją. Kilkanaście osób zostało rannych. WięcejWypadek busa na autostradzie A4. Dwie osoby nie żyją, kilkunastu rannych

Podpalenie drzwi bazyliki w Dąbrowie Górniczej