Tragiczny wypadek. Nie żyje pieszy. Był na pasach, gdy wjechał w niego samochód

i

Autor: KPP Jarosław Tragiczny wypadek. Nie żyje pieszy. Był na pasach, gdy wjechał w niego samochód

Dramat na drodze

Tragiczny wypadek. Nie żyje pieszy. Był na pasach, gdy wjechał w niego samochód

2023-08-02 19:00

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na ul. Pruchnickiej w Jarosławiu (Podkarpackie). 23-letnia kobieta, kierująca mercedesem potrąciła przechodzącego przez przejście dla pieszych mężczyznę. Nie udało się uratować jego życia.

Do wypadku doszło we wtorek (1 sierpnia 2023) po godz. 11.00 na ul. Pruchnickiej w Jarosławiu na przejściu dla pieszych. Mężczyzna, który przechodził przez jezdnię został potrącony przez mercedesa. 70-latek trafił do szpitala. Jego życia nie udało się uratować.

- Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca mercedesem, 23-letnia mieszkanka gminy Pawłosiów, potrąciła przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych mężczyznę. 70-letni mieszkaniec Jarosławia został przetransportowany do szpitala. Niestety, mimo wysiłków lekarzy jego życia nie udało się uratować - informuje KPP w Jarosławiu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected]

Wieczorny Express - Robert BĄKIEWICZ