Tragiczny wypadek w Przeworsku. Nie żyje pieszy, który przechodził przez przejście

i

Autor: Beata Olejarka/Super Express Tragiczny wypadek w Przeworsku. Nie żyje pieszy, który przechodził przez przejście

Tragiczna śmierć

Tragiczny wypadek w Przeworsku. Nie żyje pieszy, który przechodził przez przejście

2023-06-30 7:55

Do dramatycznego w skutkach wypadku doszło w Przeworsku na Podkarpaciu. W czwartkowy wieczór (29 czerwca 2023) kierujący seatem potrącił pieszego, który przechodził przez przejście dla pieszych. Pieszy zmarł.

Do wypadku doszło w czwartek (29 czerwca 2023) przed godziną 19.00 na drodze krajowej 94 w Przeworsku (województwo podkarpackie). jak poinformowała podkarpacka policja, kierowca seata potrącił śmiertelnie pieszego, który przechodził przez przejście.

- Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Seat, 23-letni mieszkaniec gminy Przeworsk, potrącił przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych 73-letniego mieszkańca Przeworska. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować. Kierowca osobówki był trzeźwy.  - poinformowali mundurowi.

Na miejscu pracowali policjanci oraz prokurator. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań. Policjanci zabezpieczyli również samochód uczestniczący w wypadku.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected]

Amerykanie na poligonie w Drawsku Pomorskim
Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?