Tragiczny wypadek w Bieszczadach. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez drzewo

2021-09-24 13:28
Tragiczny wypadek w Bieszczadach. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez drzewo
Autor: GOPR Bieszczady Tragiczny wypadek w Bieszczadach. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez drzewo

Ratownicy GOPR Bieszczady podsumowali tydzień. Niestety, wśród uratowanych osób, znalazły się też śmiertelne wypadki. W lesie w Lisznej k. Cisnej drzewo przygniotło mężczyznę. Nie udało się go uratować.

Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w czwartek, 23.09.2021 w lesie w Lisznej k. Cisnej. Po godz. 12.00 ratownicy GOPR otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który został przygnieciony przez drzewo.

- Z informacji wynikało, że niedaleko składu drewna znajduje się mężczyzna przygnieciony przez drzewo. Do zdarzenia zadysponowano Ratownika10, załogę karetki Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Sanoku a także Straż Pożarną. Z uwagi na trudny teren (m.in. stromy i śliski podjazd) ratownicy GOPR transportowali ratowników z karetki wraz z niezbędnym sprzętem. - informują GOPR-owcy.

Gdy tylko ratownicy dotarli na miejsce, robili co w ich mocy, by uratować mężczyznę. Niestety, to się nie udało... Poszkodowany zmarł.

- Nam pozostał obowiązek transportu zwłok - czytamy w komunikacie GOPR.

Tego samego dnia, około godz. 14.00 ratownicy z Ustrzyk Górnych pomogli mężczyźnie z urazem stawu skokowego, który znajdował się w okolicy Przełęczy Bukowskiej i nie był w stanie kontynuować dalej wędrówki.

Zobacz też: Spotkał niedźwiedzią mamę z trójką młodych w Bieszczadach i WSZYSTKO NAGRAŁ! Zobacz niesamowite nagranie

Express Biedrzyckiej - Jacek Karnowski: Polski Ład zniszczy samorządy. PiS walczy ze wszystkim, co niezależne
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE