Tragiczny wypadek w Wiśniowej. Zginął 27-letni motocyklista

i

Autor: fsHH / Pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne Tragiczny wypadek w Wiśniowej. Zginął 27-letni motocyklista

Dramat na drodze

Tragiczny wypadek w Wiśniowej. Zginął 27-letni motocyklista

2022-08-16 12:50

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Wiśniowa na Podkarpaciu (gmina Iwierzyce, powiat ropczycko-sędziszowski). Tam 27-letni motocyklista uderzył w drzewo i z ciężkimi obrażeniami został przetransportowany do szpitala, gdzie mimo wysiłków lekarzy zmarł.

Do dramatu doszło w niedzielę (14.08.2022) przed godz. 17.00 w miejscowości Wiśniowa. Na miejscu pracowali policjanci z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim. Niestety, życia 27-letniego motocyklisty nie udało się uratować.

- Jak wynika ze wstępnych policyjnych ustaleń, 27-letni motocyklista zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący z ciężkimi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Pomimo udzielonej pomocy życia 27-latka nie udało się uratować. Pasażer motocykla nie ucierpiał w zdarzeniu - informują mundurowi.

Zobacz też: Zagórz. Piękna Daria miała tylko 18 lat. Jej ciało znaleziono w wiacie przy Sanie

Szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku będą ustalane przez policjantów z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim podczas prowadzonego śledztwa. Wykaże ono także, czy kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy.

- Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku. Podczas oględzin zostały zgromadzone ślady, a także została sporządzona dokumentacja fotograficzna - podaje KPP Ropczyce.

Zobacz również: Podkarpackie. Burze z gradem, wichury do 70 km/h i upały. Alerty IMGW pierwszego i drugiego stopnia

Policyjny pościg w Zielonej Górze. Naćpany kierowca nie miał szans
Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE