Zagórz. Piękna Daria miała tylko 18 lat. Jej ciało znaleziono w wiacie przy Sanie

i

Autor: archiwum Zagórz. Piękna Daria miała tylko 18 lat. Jej ciało znaleziono w wiacie przy Sanie

Śmierć natolatki

Zagórz. Piękna Daria miała tylko 18 lat. Jej ciało znaleziono w wiacie przy Sanie

2022-08-16 11:29

Dramatyczne informacje z Zagórza (powiat sanocki). Nie żyje Daria. Jej ciało znaleziono w czwartek, 11 sierpnia w wiacie przy rzece San. Miała tylko 18 lat i całe życie przed sobą. Mieszkańcy Zagórza są wstrząśnięci, zadają sobie pytanie, czy tragedii można było uniknąć?

Dramatyczna śmierć zaledwie 18-letniej Darii. Ciało młodej kobiety znaleziono w Zagórzu w wiacie przy rzece San. Makabrycznego odkrycia miała dokonać matka Darii. Tak twierdzą lokalni mieszkańcy i chociaż prokuratura potwierdza informacje o znalezieniu ciała młodej kobiety, nie podaje szczegółów śledztwa.

- Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce 11 sierpnia. Na miejscu przeprowadzono czynności pod nadzorem prokuratora. Prokuratura wszczęła w piątek, 12 sierpnia śledztwo w tej sprawie z artykułu 151 KK (namowa lub pomoc do samobójstwa: "Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5" - przyp. red.) - informuje w rozmowie z "Super Expressem" Izabela Jurkowska-Hanus - prokurator rejonowy w Sanoku.

Zobacz też: Makabryczne odkrycie pod Tarnobrzegiem! W czasie grzybobrania znalazła ludzką czaszkę

Na dziś (wtorek, 16 sierpnia) zaplanowana jest sekcja zwłok.

Prokuratura nie udziela szczegółowych informacji dotyczących przedmiotu zdarzenia ani okoliczności śmierci 18-latki, oprócz tego, że ślady wskazywały na popełnienie samobójstwa.

- Konieczna jest jednak opinia biegłego patomorfologa - dodaje prokurator Izabela Jurkowska-Hanus.

Zobacz również: Dziadek Zygmunt gwałcił 6-letnią wnuczkę? Mieszkał z ósemką dzieci. Koszmar pod Lubaczowem

Wstrząsająca śmierć 18-latki

Mieszkańcy Zagórza są wstrząśnięci przedwczesną śmiercią Darii. Jak twierdzi znajomy rodziny, 18-latka miała wcześniej mówić osobom z rodziny, że zabije się właśnie w tym miejscu. Ciało młodej kobiety miała znaleźć jej matka. Na profilu Darii w mediach społecznościowych, młoda kobieta ma niemal 3,5 tys. znajomych. Jak to się stało, że nikt nie zauważył problemów 18-latki? Czy mimo tylu znajomych w internetowym świecie, czuła się samotna? Odpowiedzi na te pytania już nie poznamy, Daria zabrała je ze sobą.

Mieszkańcy Zagórza płaczą nad śmiercią młodej kobiety. Nie mogą uwierzyć w dramat, jaki się wydarzył nad rzeką, równocześnie zadając sobie pytanie, czy tej tragedii można było uniknąć?

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów.

Gdzie możesz szukać pomocy?

  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  •     Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  •     Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  •     Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  •     pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Groby weteranów Powstania Warszawskiego cz. 1. Niezapomniani
Sonda
Czy boisz się śmierci?
Listen to "O próbach i myślach samobójczych dzieci i młodzieży -Drogowskazy." on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE