ODKURZACZ

i

Autor: Policja Złodiejem okazał się 27-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego

Zaskakujące

Przeworsk. 27-latek może trafić do więzienia na długie lata! Nieprawdopodobne, co ukradł

2023-01-20 11:41

To dopiero zaskakująca kradzież! Policjanci wydziału kryminalnego przeworskiej komendy zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego, który połasił się na... piłę tarczową i odkurzacz! Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży. Za to, co zrobił grozi mu nawet kilkuletnia odsiadka za kratkami.

Złodziej połasił się na drogi sprzęt

Sytuacja miała miejsce we wtorek (17 stycznia). Przed godz. 12 dyżurny przeworskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży elektronarzędzi z jednego ze sklepów w Przeworsku. Gdy na miejsce przyjechali funkcjonariusze, ustalili, że nieznany sprawca, wykorzystują nieuwagę pracowników, ukradł piłę tarczową oraz odkurzacz, powodując straty o wartości około 1600 zł.

Złodziej nie długo pozostawał na wolności. W ustaleniu jego tożsamości pomógł monitoring sklepowy, którego kamery zarejestrowały kradzież oraz wizerunek sprawcy. - Funkcjonariusze na podstawie zebranych materiałów ustalili, a następnie zatrzymali na terenie miasta sprawcę kradzieży, który miał przy sobie jeden ze skradzionych przedmiotów - podała Podkarpacka Policja. Złodziejem okazał się 27-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

Kara dla złodzieja

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży. 27-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Za kradzież grozi mu teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Zima wróciła na Podkarpacie
Sonda
Czy byłeś/aś kiedykolwiek świadkiem kradzieży?