Urządzili sąsiadce piekło na ziemi. Sąd Najwyższy uchylił wyrok! Szokująca decyzja

i

Autor: PublicDomainArchive/Pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne Urządzili sąsiadce piekło na ziemi. Sąd Najwyższy uchylił wyrok! Szokująca decyzja

Szok!

Urządzili sąsiadce piekło na ziemi. Sąd Najwyższy uchylił wyrok! Szokująca decyzja

2023-06-21 5:00

Rodzina bez powodu zamieniła życie sąsiadki w piekło na ziemi. Pani Bożena przez lata znosiła straszne rzeczy. Teraz sąsiadów z piekła rodem znosi nowy właściciel mieszkania, a rodzina świętuje - trzy osoby miały pójść do więzienia, ale Sąd Najwyższy uchylił wyrok. Proces rozpocznie się od początku.

To, co znosiła pani Bożena w Żdżarach koło Dębicy sprawia, że włos się jeży na głowie. Koszmar zgotowali jej sąsiedzi. Policjanci wiele razy interweniowali na miejscu. Kobieta była wyzywana i zastraszana, sąsiedzi obrzucali dom kamieniami i petardami. Kiedyś wywiesili nawet na ogrodzenie dwie siatki z ludzkim kałem. W końcu kobieta nie wytrzymała - w 2020 roku sprzedała dom. Niestety, pan Antoni, który został nowym właścicielem domu, również cierpi przez sąsiadów.

Jak informują "Fakty" TVN, chociaż dwa lata temu Sąd Okręgowy w Rzeszowie skazał agresywnych sąsiadów na kary bezwzględnego więzienia, teraz Sąd Najwyższy uchylił wyrok. Powodem ma być nieprecyzyjne ustalenie roli każdego z oskarżonych.

- Nie może być tak, że ktoś zostanie skazany i ukarany za to, że był w grupie, która zrobiła cos złego - tłumaczy zastępca rzecznika Sądu Najwyższego Piotr Falkowski na łamach "Faktów".

Jak słyszymy w programie, decyzja Sądu Najwyższego "uskrzydliła" sąsiadów.

- Oni dostali decyzją Sądu Najwyższego wiatr w żagle. W tej chwili dopiero poczuli się mocni, bezkarni, że mają przyzwolenie - mówi pani Bożena.

Express Biedrzyckiej - Marcin KIERWIŃSKI
Sonda
Czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?