W Bieszczadach topnieją śniegi. Mokry wilk na nagraniu robi furorę w sieci

i

Autor: Screen z filmu/Pixabay.com W Bieszczadach topnieją śniegi. Mokry wilk na nagraniu robi furorę w sieci

Bieszczady

W Bieszczadach topnieją śniegi. Mokry wilk na nagraniu robi furorę w sieci

2023-02-27 11:03

W Bieszczadach topnieją śniegi! Czy to już oznacza wiosnę? Mariusz Nędzyński podleśniczy w Nadleśnictwie Stuposiany opublikował w serwisie Youtube nagranie, na którym widać rzekę i zwierzęta, które się przez nią przeprawiają. Uwagę internautów zwrócił wilk: "i to właśnie znaczy wracać z podkulonym ogonem" - piszą.

Mariusz Nędzyński opublikował kolejne niezwykłe nagranie przedstawiające życie zwierząt w Bieszczadach. Wideo zatytułowane: "Śniegi topnieją, chyba wiosna będzie" daje nadzieję na bliski koniec zimy, a w dodatku przedstawia plejadę dzikich zwierząt.

Na nagraniu widzimy zwierzęta pokonujące rzekę, jest lis, są dziki oraz wilk. Wideo bardzo spodobało się internautom: "Dziękuję za rozbrykanego liska, powolne dziki o oczach jak latarenki i mokrego wilka!" ; "Lisek w zimowym futerku to prawdziwa piękność. A z jaką gracją skacze przez te belki. I jakby się przed nami popisywał. Cudo. Dzięki Panie Mariuszu! Moi ulubieńcy - dzicy (może lepiej: dzikowie) - jacyś tacy niewyraźni. Wilk wyraźnie zimnej kąpieli nie lubi. Morsowanie nie dla niego."; "Ojojoj, zmarznięte wilczysko. Ale wiosna nadchodzi. Jeszcze niespiesznie. Widzieliśmy już żurawie i klucze gęsi" - to niektóre z komentarzy.

Mariusz Nędzyński jest podleśniczym w Nadleśnictwie Stuposiany. W internecie znany jest głównie ze swoich niesamowitych nagrań, które publikuje na Youtube. Na jego kanale zobaczycie wędrówki po Bieszczadach oraz spotkania ze zwierzętami zamieszkującymi bieszczadzkie lasy. Jeśli marzycie o spotkaniu z przyrodą, ale nie jesteście w stanie rzucić wszystkiego i wyjechać w Bieszczady, warto zrelaksować się, oglądając filmik!

Sonda
Często jeździsz w Bieszczady?