Wizyta św. Mikołaja na rzeszowskim Rynku. Będzie rozdawał prezenty! Można się już zgłaszać

i

Autor: Pixabay.com Wizyta św. Mikołaja na rzeszowskim Rynku. Będzie rozdawał prezenty! Można się już zgłaszać

Wizyta św. Mikołaja na rzeszowskim Rynku. Będzie rozdawał prezenty! Można się już zgłaszać

2021-11-11 11:41

Święty Mikołaj zawita do Rzeszowa już 5 grudnia 2021. Każde chętne dziecko będzie mogło się z nim spotkać, rodzice mogą zgłaszać swoje pociechy do 3 grudnia.

Mikołaj wręczy prezenty dzieciom 5 grudnia w ramach Świątecznego Miasteczka.

- Powitamy go na kolorowej Mikołajkowej Paradzie, która zacznie się przy fontannie multimedialnej i przejdzie ulicami 3 Maja oraz Kościuszki na Rynek. Tam brodaty i jego pomocnicy będą rozdawać dzieciom prezenty - zapowiada Estrada Rzeszowska.

Każdy chętny maluch będzie mógł usiąść Mikołajowi na kolanach i na ucho opowiedzieć o najskrytszych marzeniach. Jak informuje Estrada Rzeszowska, rodzic, który chce, aby jego dziecko otrzymało prezent na scenie Rynku od Świętego Mikołaja może przesłać zgłoszenie na adres: [email protected]. W temacie należy wpisać: “Mikołaj na Rynku - zgłoszenie”, a w treści zawrzeć imię i nazwisko dziecka oraz numer kontaktowy do rodzica. Zgłoszenia przyjmowane są do 3 grudnia do godziny 9:00.

- Prezenty, którymi dzieci mają zostać obdarowane, będzie można zostawić w Podziemnej Trasie Turystycznej w dniu 5 grudnia, w godzinach 9.00-12.00. Prezenty powinny być odpowiednio zapakowane i zabezpieczone oraz podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka w widocznym miejscu - przekazuje Estrada.

Zobacz też: Nowa Sarzyna. Przyznał, że zabił sąsiadkę. Rano odwiedziła cmentarz, wieczorem już nie żyła. Sąd przedłużył areszt

Loteria meldunkowa w Rzeszowie. Pierwsze nagrody trafiły do nowych rzeszowian
Sonda
Wybierzesz się do Świątecznego Miasteczka w Rzeszowie?