WOŚP Rzeszów: wylicytujesz dzień w biurze poselskim i niezwykłe zdjęcie Rzeszowa. Co jeszcze?

2021-01-27 12:36 ap
WOŚP Rzeszów:  wylicytujesz dzień w biurze poselskim i niezwykłe zdjęcie Rzeszowa
Autor: Sztab WOŚP, Rzeszów

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami! Co roku regionalne sztaby wystawiają na licytacje przedmioty lub usługi, a uzyskane z licytacji pieniądze trafiają na konto WOŚP. Co wystawiły sztaby z Rzeszowa? Sprawdź, co możesz wylicytować!

WOŚP Rzeszów: co możesz wylicytować?

To już 29. finał WOŚP. Jak co roku, można wziąć udział w licytacji wystawionych przez sztaby aukcji, z których zysk zostanie przeznaczony właśnie na WOŚP. W tym roku Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Co rzeszowski sztab WOŚP przygotował na licytacje? Jest kilka ciekawostek! Zobaczcie w naszej galerii zdjęć. Aby przejść do galerii kliknij w zdjęcie:

29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia  i będzie dedykowany zakupom dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jak wesprzeć WOŚP? Możesz dorzucić się do jednej  ze 120 tys. puszek - wolontariuszy, zarejestrowanych w Sztabach na całym świecie, w sklepach i instytucjach, poprzez licytacje a także do eSkarbonek.