Wypadek dwóch BMW. Nie żyje 22-latek, 4 osoby w szpitalu

i

Autor: podkarpacka policja Wypadek dwóch BMW. Nie żyje 22-latek, 4 osoby w szpitalu

Dramatyczny wypadek

Wypadek dwóch BMW. Nie żyje 22-latek, 4 osoby w szpitalu

2023-08-17 13:04

Dramat rozegrał się w miejscowości Mała na Podkarpaciu. Doszło tam do wypadku dwóch samochodów osobowych marki BMW. Jak informują policjanci, 22-letni kierujący jednego z pojazdów, zginął na miejscu. Kierująca drugiego BMW i trójka pasażerów - w tym dwoje dzieci - trafili do szpitala.

Do tego tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek (17 sierpnia 2023) po godz. 9.00 w miejscowości Mała na Podkarpaciu. Czołowo zderzyły się dwa samochody marki BMW. Jak doszło do tragedii? 

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 22-letni kierujący BMW, mieszkaniec gminy Wielopole Skrzyńskie, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka BMW, którym podróżowały cztery osoby - podaje podkarpacka policja.

Niestety, życia 22-latka nie udało się uratować. To mieszkaniec gminy Wielopole Skrzyńskie. Z kolei 29-letnia kierująca drugim pojazdem oraz trójka pasażerów, w tym dwójka dzieci, zostali przewiezieni do szpitala.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

29-letni nauczyciel zmarł po wypadku. Poruszające pożegnanie Krzysztofa. Cała szkoła w żałobie

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected]

Święto Wojska Polskiego. Na defiladę przyszły tłumy
Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?