Dramat na drodze

Wypadek trzech samochodów. Tir wjechał w przystanek z ludźmi. Policjanci podsumowali drogowy koszmar

2024-04-17 10:48

Do wypadku doszło w Tyczynie (Podkarpackie) we wtorek, 16 kwietnia 2024. W zdarzeniu wzięły udział trzy pojazdy, w tym tir! Rannych zostało osiem osób, z czego pięć znalazło się w szpitalu. Policjanci podsumowali drogowy koszmar, do jakiego doszło tuż pod Rzeszowem. Pracowali na miejscu do późnych godzin wieczorowych.

O koszmarnym wypadku, do którego doszło w Tyczynie we wtorek (16 kwietnia 2024) informowaliśmy wczoraj. Policjanci zostali zawiadomieni po godz. 15.00. Funkcjonariusze pracowali w miejscu wypadku do późnych godzin wieczornych. Mundurowi wstępnie ustalili okoliczności, w jakich doszło do tego wypadku.

- Kierujący hyundaiem, 30-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc drogą wojewódzką nr 878, na ul. Kościuszki w Tyczynie, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z pojazdem ciężarowym - podaje podkarpacka policja - Wyniku zderzenia, zawieszenie lewego przedniego koła ciągnika siodłowego zostało uszkodzone. Wówczas, kierujący dafem z naczepą, 63- letni mieszkaniec Tarnowa stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się pojazdem marki Volvo.

Niestety, to nie koniec. Tir wjechał w przystanek!

- Następnie daf zjechał na lewą stronę drogi wjeżdżając w wiatę przystankową oraz na teren prywatnej posesji. W chwili zdarzenia na przystanki znajdowali się piesi, którzy czekali na autobus - podają policjanci.

Rannych w wypadku w Tyczynie zostało osiem osób, a pięć z nich trafiło do szpitala. To troje kierujących oraz dwoje pieszych. Mundurowi zbadali stan trzeźwości kierujących, okazało się, że wszyscy byli trzeźwi.

Dostał mandat za szybką jazdę, po kilku godzinach zginął w wypadku
Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki