Wypadek w Lutoryżu. Ciężarówka zderzyła się z osobówką. Są ranni! DK 19 zablokowana

i

Autor: podkarpacka policja Wypadek w Lutoryżu. Ciężarówka zderzyła się z osobówką. Są ranni! DK 19 zablokowana

Wypadek w Lutoryżu. Ciężarówka zderzyła się z osobówką. Są ranni! DK 19 zablokowana

2021-12-09 10:58

Dziś rano, tj. czwartek, 9 grudnia 2021 w Lutoryżu (Podkarpackie) doszło do wypadku. Jak wynika z informacji przekazanych przez podkarpacką policję, w wyniku zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym, dwie osoby zostały ranne. Zablokowana jest droga krajowa nr 19. Policjanci kierują samochody osobowe na objazdy.

Do wypadku doszło w czwartek rano (9.12.2021) około godz. 9.20. Jak ustalili policjanci, kierujący audi Q5, jadąc w kierunku Babicy na prostym odcinku drogi zderzył się z samochodem ciężarowym, kierowanym przez obywatela Ukrainy. Niestety, dwie osoby zostały ranne.

- W wyniku zderzenia ranne zostały dwie osoby – kierowca i pasażer audi. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi – informuje podkarpacka policja.

Polecamy: Koronawirus, 9.12.2021. Ile dziś nowych zakażeń? Jak wygląda sytuacja na Podkarpaciu?

Wypadek w Lutoryżu 9.12.2021. DK 19 zablokowana

Jak wynika z informacji przekazanych przez policję, DK 19 w miejscu wypadku jest zablokowana. Dla samochodów osobowych i autobusów policjanci wyznaczyli objazdy.

- Dla jadących w kierunku Strzyżowa: w Boguchwale na Niechobrz i Przedmieście Czudeckie. Jadący w przeciwnym kierunku, w Babicy samochody kierowane są na Lubenię i Siedliska – precyzują policjanci.

Kierujący samochodami ciężarowymi muszą zaczekać na udrożnienie zablokowanej drogi. Utrudnienia potrwają do godz. 12.30.

Zobacz też: Podkarpackie. Kurierzy zatrzymani przez straż graniczną. Mieli odebrać nielegalnych imigrantów

Express Biedrzyckiej - Bartłomiej Sienkiewicz: PiS jest na pograniczu zdrady narodowej
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?