Zabójstwo w Przemyślu. Ciało Anny było rozebrane od pasa w dół. Kacper K. sam zadzwonił na policję

i

Autor: archiwum/Beata Olejarka zdjęcie ilustracyjne Zabójstwo w Przemyślu. Ciało Anny było rozebrane od pasa w dół. Kacper K. sam zadzwonił na policję

Horror w Przemyślu

Zabójstwo w Przemyślu. Ciało Anny było rozebrane od pasa w dół. Kacper K. sam zadzwonił na policję

2022-09-15 9:26

Do zabójstwa doszło w Przemyślu. Kacper K., miał w sobotę (10 września 2022), po godzinie 3.00 nad ranem zadzwonić na policję i powiedzieć, że zabił kobietę. W mieszkaniu, które wskazał, policjanci znaleźli ciało 35-letniej Anny. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Dramat rozegrał się w Przemyślu w sobotę (10 września 2022). Nad ranem, po godzinie 3.00. Kacper K. zadzwonił na komendę policji i powiedział, że zabił kobietę. Wskazał, gdzie znajduje się jej ciało.

- Funkcjonariusze przyjechali do miejsca, w którym mężczyzna się znajdował, po czym udał się on z funkcjonariuszami policji do mieszkania, w którym doszło do zgonu kobiety - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" Beata Starzecka z Prokuratury Okręgowej w Przemyślu.

W mieszkaniu ukazał się policjantom mrożący krew w żyłach widok. Jak przekazuje prokuratura, mundurowi na stole zobaczyli zakrwawiony nóż. Ciało kobiety było ubrane do pasa. Od pasa w dół zamordowana kobieta była pozbawiona ubrania. Na pytanie, czy było to przestępstwo na tle seksualnym, prokurator Starzecka odpowiada, że taka wersja będzie badana, zaznacza jednak, że na razie dowody na to nie wskazują.

- Na razie materiał dowodowy nie wskazuje na to, by podejrzany stosował przemoc, która nosiłaby miano przemocy seksualnej wobec pokrzywdzonej - precyzuje prokurator Starzecka.

Zobacz również: Żołnierz Krystian zginął na motocyklu. Wjechał w niego pijany kierowca: "Pamiętamy, kochamy"

Zabójstwo w Przemyślu. Kacper K. pod wpływem substancji psychotropowych i alkoholu

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Okazało się, że zatrzymany mężczyzna był pod wpływem substancji psychotropowych i alkoholu.

- Na miejscu zostały wykonane czynności. W ich czasie zabezpieczono sporo śladów dowodów przestępstwa. Zabezpieczono narzędzie zbrodni. Sprawca był pod wpływem substancji psychotropowych i alkoholu. Został zatrzymany. Kolejnego dnia z jego udziałem zostały wykonane czynności procesowe - mówi nam Beata Starzecka.

Kacper K. przyznał się do zabójstwa 35-latki. Sąd zostawał wobec niego w poniedziałek, 12 września tymczasowy areszt. Zarzut zabójstwa ogłoszono mu jeszcze w niedzielę, 11 września.

- Z pierwszych ustaleń wynika, że obrażenia jakich doznała pokrzywdzona, były to rany cięte, rany kłute: głowy i klatki piersiowej - informuje Beata Starzecka.

Prokurator zaznacza, że dokładne informacje o zadanych ranach będą znane po przekazaniu przez biegłego protokołu sekcji zwłok.

Nietypowy pogrzeb Kazimierza Mazura
Sonda
Czy boisz się śmierci?

Czy można zrozumieć zbrodniarza? Co kieruje umysłem zabójcy?

Włącz podcast ZŁO i posłuchaj prawdziwych historii najsłynniejszych seryjnych morderców świata!

Listen to "Charles Manson - seryjny morderca, który sam nigdy nie zabił. [ZŁO-Zbrodnia, Łowca, Ofiara]" on Spreaker.