horror na Podkarpaciu

Zabójstwo w Przemyślu. Nie żyje 35-letnia Anna. Znała mordercę?

Do zabójstwa doszło w Przemyślu w sobotę, 10 września 2022. Nie żyje 35-letnia Anna. Dlaczego ktoś chciał śmierci młodej kobiety? Prokuratura przedstawiła Kacprowi K. zarzut zabójstwa. Wiadomo już, że mężczyzna znał się z ofiarą!

Do dramatu rozdzierającego serce doszło w sobotę (10 września 2022) w Przemyślu na Podkarpaciu. Nie żyje młoda kobieta, 35-letnia Anna.  Zarzut zabójstwa postawiono Kacprowi K., został on tymczasowo aresztowany.

- Prokuratura Okręgowa w Przemyślu prowadzi śledztwo, w którym Kacprowi K. został przedstawiony zarzut zabójstwa. Do zdarzenia doszło w sobotę, 10 września w Przemyślu. Podejrzany został przesłuchany przez funkcjonariuszy policji oraz później przez prokuratora. Wobec niego stosowany jest środek zapobiegawczy o charakterze izolacyjnym w postaci tymczasowego aresztowania - mówi w rozmowie z "Super Expressem" Beata Starzecka z Prokuratury Okręgowej w Przemyślu.

Z naszych ustaleń wynika, że Kacper K. oraz Anna się znali. Nie wiadomo jednak, jakie konkretnie łączyły ich relacje.

Nowe informacje w sprawie: Zabójstwo w Przemyślu. Ciało Anny było rozebrane od pasa w dół. Kacper K. sam zadzwonił na policję

Zabójstwo w Przemyślu. Bliscy pożegnają Annę

Pogrążona w żalu rodzina poinformowała o uroczystościach pogrzebowych, które odbędą się w środę, 14 września 2022 w kaplicy w Łowcach. Różaniec zostanie odprawiony o godzinie 13.30, natomiast msza pogrzebowa o godz. 14.00. Kobieta spocznie na cmentarzu w Łowcach.

Brutalny napad na przystanku autobusowym
Sonda
Czy boisz się śmierci?

Co siedzi w umyśle zabójcy? Dlaczego odbierają cudze życie?

Włącz podcast ZŁO i posłuchaj mrożących krew w żyłach historii, które zdarzyły się NAPRAWDĘ.

Listen to "Charles Manson - seryjny morderca, który sam nigdy nie zabił. [ZŁO-Zbrodnia, Łowca, Ofiara]" on Spreaker.