Zobacz gotowe mieszkania! Dni otwarte Osiedla Grabskiego 7 oraz Panoramy Kwiatkowskiego

2022-05-25 15:01
Dni Otwarte Osiedla Grabskiego 7 oraz Panoramy Kwiatkowskiego
Autor: materiały promocyjne

Już w najbliższy weekend tj. 27-29 maja 2022 odbędą się Dni Otwarte dwóch osiedli realizowanych przez NG Development, będziecie mogli poznać bliżej Grabskiego 7 oraz Panoramę Kwiatkowskiego. Harmonogram: piątek 10:00 - 17:00 bądź sobota i niedziela 10:00 - 15:00.

Na wydarzenie można przyjść bez wcześniejszego umawiania się, jednak chcąc zarezerwować sobie konkretną godzinę, jest taka możliwość i wystarczy zadzwonić pod numer 782-005-005.

W trakcie tego wydarzenia, wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość obejrzenia już gotowych mieszkań zrealizowanych na Grabskiego 7, poznać standardy i najbliższą infrastrukturę, jak również podziwiać widoki z apartamentów na ostatniej kondygnacji.

Dobrze wiemy, że najbardziej korzystnym dla klientów sposobem na wybór mieszkania jest wejście do niego i zobaczenie go na żywo. Właśnie dlatego dajemy możliwość skorzystania z takiej formy prezentacji. Zachęcamy, więc wszystkich do umawiania się na spotkania.

Na Grabskiego 7 umożliwimy zainteresowanym wejście do poszczególnych mieszkań, przede wszystkim tych już gotowych, a jeśli będzie dobra pogoda, znajdziemy też chwilę na zaprezentowanie najważniejszych atutów okolicy.

Osoby chętne będą mogły się przejść z nami w okolicę Panoramy Kwiatkowskiego, gdzie z zewnątrz zaprezentujemy, w którym dokładnie miejscu mamy dostępne mieszkania i w jakich metrażach.

Dni Otwarte Osiedla Grabskiego 7 oraz Panoramy Kwiatkowskiego
Autor: materiały promocyjne

Dlaczego warto brać udział w dniach otwartych?

To najbardziej namacalna forma prezentacji nieruchomości, potencjalni klienci mogą wtedy nie tylko zobaczyć mieszkanie na papierze i wizualizacji, ale przede wszystkim mogą je zobaczyć na żywo. Kolejnym plusem jest możliwość bliższego poznania otoczenia inwestycji, zapoznania się z lokalizacją, atutami okolicy oraz najzwyczajniej w świecie przespacerowania się wokół swojego przyszłego miejsca zamieszkania.

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na strony dewelopera, gdzie znajdziecie więcej informacji:

lub pod numerem telefonu 782-005-005.

Dni Otwarte Osiedla Grabskiego 7 oraz Panoramy Kwiatkowskiego
Autor: materiały promocyjne
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE