Zuzia walczy z guzem mózgu. Mała wojowniczka potrzebuje pomocy! Dziś ze łzami w oczach...

i

Autor: archiwum prywatne Zuzia walczy z guzem mózgu. Mała wojowniczka potrzebuje pomocy! "Dziś ze łzami w oczach..."

Apel o pomoc

Zuzia walczy z guzem mózgu. Mała wojowniczka potrzebuje pomocy! "Dziś ze łzami w oczach..."

2023-08-09 22:51

Świat małej, 5-letniej Zuzi i jej rodziców z dnia na dzień się zawalił. Diagnoza - glejak pnia mózgu – to informacja, która wywołała przerażenie. Mała wojowniczka nie zamierza jednak się poddawać! Każdego dnia walczy, podobnie jak jej najbliżsi, którzy szukają ratunku dla Zuzi. Dziewczynka obecnie przebywa w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, zbierane są pieniądze na dalsze koszty jej leczenia.

5-letnia Zuzia to mała rzeszowianka, która swoim pięknym uśmiechem zaraża każdego. Wrażliwa księżniczka, dziecko o wielkim sercu, które lubi pomagać babci w ogrodzie, uwielbia akrobatykę i czytać książki. Swoje marzenia rysuje na papierze - a są wielkie. Chce zostać pilotem, weterynarzem i otworzyć szpital dla bocianów.

Niestety, 2 sierpnia 2023 roku padła straszna diagnoza - glejak pnia mózgu. Zuzia przebywa obecnie w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Tam lekarze próbują zminimalizować jej cierpienie, a rodzice dziecka szukają ratunku za wszelką cenę.

- Dziś ze łzami w oczach i sercem pełnym współczucia, prosimy Cię o wsparcie w walce o życie i marzenia 5-letniej Zuzi - piszą na wstępie zbiórki umieszczonej na portalu siepomaga.pl.

Ich codziennością są teraz konsultacje z lekarzami oraz próby dostania się na badania kliniczne. Walka o zdrowie Zuzi jest jednak bardzo kosztowna - przerastająca możliwości finansowe najbliższych dziewczynki.

- Drogi Człowieku Dobrego Serca, prosimy Cię o wsparcie. Twoja hojność może być światełkiem nadziei w mroku, jakim jest choroba. Twoja darowizna może pomóc pokryć koszty leków, badań, konsultacji, terapii i dać rodzinie odrobinę ulgi. Każda złotówka przyczyni się do tego, że Zuzia nie będzie w tej walce sama - apelują rodzice Zuzi, Ilona i Piotr.

Aby wspomóc zbiórkę, kliknij TUTAJ

Zuzia walczy za wszelką cenę!

- Jej uśmiech, choć czasami wymaga sporo wysiłku, jest jak promyk słońca przebijający się przez chmury ciemności. Kiedy patrzymy na nią, widzimy nie tylko chorobę, ale przede wszystkim wyjątkową siłę i determinację, by przetrwać - mówią rodzice Zuzi.

Sonda
Czy pomagasz charytatywnie innym osobom?