Zwłoki zawinięte w dywan spadły ze strychu! Szok w Stalowej Woli

i

Autor: podkarpacka policja Zwłoki zawinięte w dywan spadły ze strychu! Szok w Stalowej Woli

Stalowa Wola

Zwłoki zawinięte w dywan spadły ze strychu! Szok w Stalowej Woli

2023-03-07 7:39

W trakcie prac na terenie Elektrowni Stalowa Wola przy ul. Wąskiej doszło do niecodziennego zdarzenia. Ze strychu spadł zawinięty dywan. Robotnicy dokonali makabrycznego odkrycia - w środku znajdowały się zwłoki. Na miejscu pracowały służby.

Do tego makabrycznego odkrycia doszło w środę 1 lutego 2023 na terenie Elektrowni Stalowa Wola przy ul. Wąskiej. Jak podaje portal stalówka.net, który jako pierwszy poinformował o tej sprawie, budynek pod którym przebiegały rury ciepłownicze był wyburzany. Podczas prac rozbiórkowych oberwał się sufit poddasza, z którego spadł większy ładunek. Pracujący na miejscu robotnicy dokonali szokującego odkrycia - okazał się nim dywan, a w środku znajdowały się zwłoki. Policjanci, którzy zostali wezwani na miejsce potwierdzili, że znaleziono ludzkie kości osoby płci męskiej.

- Ujawnione kości należały do osoby płci męskiej, wieku nie ustalono. Czas ekspozycji ujawnionych kości to około 10 lat. W miejscu ich ujawnienia nie znaleziono żadnych dokumentów ani przedmiotów pozwalających na identyfikację. Nie ustalono danych personalnych zmarłej osoby - przekazuje szef stalowowolskiej prokuratury rejonowej Adam Cierpiatka w rozmowie z portalem stalówka.net - Nie stwierdzono zmian pourazowych mogących świadczyć o udziale osób trzecich - dodaje szef stalowowolskie prokuratury.

Rodzina i koledzy odprowadzili Eryka do grobu
Sonda
Czy boisz się śmierci?