Bandyta w kominiarce i bronią w ręku napadł na sklep. Ekspedientki przywaliła mu tym, co miała pod ręką

i

Autor: Shutterstock

Będziecie zaskoczeni

Bandyta w kominiarce i bronią w ręku napadł na sklep. Ekspedientka przywaliła mu tym, co miała pod ręką

Wszedł w kominiarce do sklepu, w dłoni miał coś co przypominało pistolet, zażądał od ekspedientki pieniędzy. To co zrobiła kobieta zwaliło go z nóg. Dosłownie. Takiej reakcji ekspedientki z pewnością bandzior się nie spodziewał.

Chciał okraść sklep w Jaworznie. Reakcja ekspedientki była bezcenna

Do próby napadu na sklep ogólnospożywczy na Osiedlu Stałym w Jaworznie. Uzbrojony mężczyzna wtargnął do sklepu przy Alei Tysiąclecia. Uzbrojony mężczyzna wtargnął do sklepu i zaczął grozić ekspedientce. Zażądał wydania pieniędzy, jednak to co zrobiła ekspedientka, totalnie wytrąciło go z pantałyku.

- Wyjęła kasetkę i uderzyła nią agresora w ręce - opowiada sierżant sztabowa Justyna Wiszowaty z KMP w Jaworznie.

Spłoszony bandzior, całkowicie zaskoczony reakcją ekspedientki, rzucił się do ucieczki. Z zeznań ekspedientki wynika, że uciekając oddał jeden strzał, a w sklepie rozległ się głośny huk. Policja przypuszcza, że była to broń gazowa, ale to jest w trakcie ustalania.

Aktualnie trwają czynności operacyjne w celu zatrzymania sprawcy. Trwają przesłuchania świadków, zabezpieczono nagrania z monitoringu. Za usiłowanie rozboju z użyciem niebezpiecznego przedmiotu sprawcy grozi kara więzienia od 3 do 12 lat.

20-latek zmarł po napadzie na stacji benzynowej. Został wyciągnięty z auta
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?